Roman

Kalp Yolunu Seçer – Jennifer Probst – Online Kitap Oku

Jennifer Probst / Kalp Yolunu Seçer / PDF / Sayfa 368

Romantik komedinin kraliçesinden aşk dolu bir hikaye “Kalp Yolunu Seçer” sizlerle.

Sawyer Wells yeni bir iş girişimi peşindedir. Kendisininde hiç yabancı olmadığı turizm içine girmeye karar kılan Wells bir butik oteller zinciri açma kararı alır. Bu sırada hiç mutlu bir evlilik yapmamış olan anne ve babanın kızı Julietta ailesinin gelirlerini iyi yöneterek kısa sürede yükselten ailenin son bekar üyesi güzel bir genç kızıdır. Fakat Julietta’in gözü işinden başka bir şey görmezken bir gün Wells’in ona açacağı otellerin yemek bölümüne kendisinin bakmasını istedikten sonra ikili arasında işten öte duygular vuku bulur.

Kalp Yolunu Seçer Hakkında

Julietta Conte, tam bir işkoliktir.

Conte ailesinin gerçek aşkı bulamamış, Milan’daki harika dairesinde yaşarken aile şirketlerini de yönetmekle meşgul son bekarıdır. Hayatının merkezinde sadece iş vardır.

Conte ailesinin Julietta hariç neredeyse bütün bireyleriyle tanışan Sawyer Wells ise Julietta’nın hayatına, mümkün olan en doğru yerden girer: iş.

Açacağı butik oteller zincirinin pastane işlerini alması için Julietta’ya getirdiği teklif, reddedilemeyecek kadar başarılı bir projedir. Ancak işkolik kızımız bu teklifi kabul ederek hayatına sadece başarılı bir iş sözleşmesi katacağını zannederken yanılmaktadır.

Kalp Yolunu Seçer Online Kitap Oku

Kalp Yolunu Seçer .

Benzer İçerikler

Yıldız Avcısı – Claudia Gray Online Kitap Oku

yakutlu

Meftun – Hercai 2 – Sümeyye Koç – Online Kitap Oku

yakutlu

The 100 Serisi – Kass Morgan – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy