Roman

Amerikan Tanrıları – Neil Gaiman – Online Kitap Oku

Neil Gaiman / Amerikan Tanrıları / PDF / Sayfa: 712

Neil Gaiman denenince akla fantastik gerilim romanları gelir, bu romanlar içerisinden ise son yıllara damgasını vurmuş olan ” Amerikan Tanrıları” adlı kitabı hiç şüphesiz ilk sırayı alır. Onlarca ödüle laik görülen bu roman için bir çok yorumcu ve kitap eleştirmeni tam not vermiştir. Bir çok ülkede dilini çevrilerek ve yine çevrildiği bu dillerde oldukça yüksek rakamlarda satılmış olan bu kitabı okumadan geçmemenizi tavsiye ederim. Gölge’nin hapishaneden çıkmak üzereyken aldığı yıkıcı haberle başlayan olay dizgisi sizleri kahramanımızla beraber amansız bir aksiyona sürükleyecek.

Amerikan Tanrıları Hakkında

Amerikan tanrıları geri döndü!

Yayımlandığı anda çok satan listelerine giren, Hugo, Nebula, Locus, Bram Stoker ve SFX gibi ödülleri kazanarak zoru başaran Amerikan Tanrıları, bu kez yazarın tercih ettiği metinle karşınızda. Kitabın onuncu yılı için hazırlanan bu özel çalışma, sadece yeni ön söz ve son sözlerle değil, metne yapılan eklemelerle de genişletildi ve Neil Gaiman’ın hayal gücünü gözler önüne seren bu başyapıtın benzersiz bir edisyonu ortaya çıktı.

Gölge son üç yılını hapishanede geçirmiştir ve tahliyesine iki gün kala karısının ölüm haberini alır. Cenazeye katılmak için uçağa biner. Yanına en masum tanımla “esrarengiz” denilebilecek Bay Çarşamba oturur. Bundan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.”Artık Gölge on yaş daha yaşlı. Amerika da öyle. Ve Tanrılar beklemede.”

Amerikan Tanrıları Online Kitap Oku

Amerikan Tanrıları Alternatif

Benzer İçerikler

Ateş Rüzgarı Üçlemesi Serisi – William Nicholson – Online Kitap Oku

yakutlu

Adem’in Hikayesi – Aykut Tanrıkulu

yakutlu

2019 Beklenen Kurtarıcı – Murat Balkan – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy