Roman

Kalplerin Keşfi – İmam Gazali – Online Kitap Oku

İmam Gazali / Kalplerin Keşfi / PDF – EPUB / Sayfa: 624

Mükaşefetü’l Kulüb

111 farklı konuyu bizlere o kadar etkileyici ve naif sunan bu yüzyıllar önce yazılmış kitabın etkisine hayran kalacaksınız. Adeta kalbimizin derinliklerine dokunarak orada ki karanlıklara ışık tutup bizlere kendi içimizde yolumuzu gösteriyor, aydınlatıyor. Bu ölümlü dünyanın içerisinde canımızı sıkan bizi üzen ve kafamıza takılan her durumda bu hazineyi açarak kendimize seçtiğimiz sayfayla huzur bulabiliriz. Sevgiden, şeytana kadar bir çok konuda oldukça önemli dini bilgiler barındıran İmam Gazali’nin “Kalplerin Keşfi” adlı eseri sizlerle.

Kalplerin Keşfi Hakkında

İmam Gazali, asırlar öncesinden kaleme aldığı bu kitabında kalbimizin derinliklerine inerek, gönüllerimize musallat olan ve maddi-manevi değerlerimizi tehdit edebilecek her türlü tehlikeleri teşhis ediyor. Bunun yanında kurtuluşa ermenin yegâne yolu olan istikametin kriterlerini de adeta reçete halinde sunarak iman üzere sebat etmemizin yöntemlerini bizlere gösteriyor. Sevgiden tövbeye, kibirden harama, Şeytanın tuzaklarından faziletli amellere kadar 111 konuya dair büyük imamın derunundan dökülen nasihatlerini sizlerin istifadenize sunuyoruz.

Kalplerin Keşfi Online Kitap Oku

Kalplerin Keşfi Online Kitap Oku

Kalplerin Keşfi Alternatif Tek Lİnk

Benzer İçerikler

A’mâk-ı Hayâl (Hayalin Derinlikleri, Roman Özeti)

yakutlu

İbn Meymun Felsefesinde Tanrı

yakutlu

Şeytanı Uyandırma – John Verdon – PDF – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy