Roman

Kayıplar Yılı – Susan Hubbard Online Kitap Oku

Kayıplar Yılı – Susan Hubbard ekitap

Kayıplar Yılı kitabı hakkında bilgiler:

Susan Hubbard'in Kayıplar Yılı isimli kitabı 364 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla ve sitemiz aracılığıyla sizlere tanıtımını yapıyoruz.
Dünyanın nihai sahibi kim olacak? İnsanlar mı yoksa vampirler mi?
İnsanlar şimdiye kadar kendilerine geçici olarak sunulan ama aynı zamanda onları koruması da gerektiği doğaya ihanet etti. Şimdi sıra doğada. İnsan oğlunun acı çektirdiği hor kullandığı her hareketli yada hareketsiz ruh altık cana gelmişti. Artık hesap vakti. Bu sefer insanlar aklını mı kullanacaktı yoksa yine şiddete, yıkıma ve imhaya mı devam edeceklerdi.
Doğanın büyük bir kısmı mahvedildi. Ağaçların ve taşların ruhları yerlerinden sökülüp alındı, bu ruhlar daha sonra insanların peşine düştü. Çünkü gidecek başka yerleri yoktu.
“…Dışarıdaki Ayak sesleri önce yavaşladı, sonra hızlandı. Bir hayvana ait olmazlardı, çünkü çok gürültülüydüler. Bir insana ait olmak içinse fazla hızlılardı. O tuhaf hışırtı eşliğinde çadırın etrafında dönüp durdular. “Korkuyorum,” diye fısıldadım, sesimdeki şaşkınlık fark edilmeyecek gibi değildi. Korku titreşti, kalp atışlarımla birlikte damarlarıma yayıldı. Jacey omzumu kavradı, ben de onun elini tuttum. Ne kadar süre öylece, uyku tulumlarımıza sarılı, birbirimize kenetlenmiş halde durup karanlığın içinden gelen ağıtı dinlediğimizi bilemiyorum. Jacey’nin düşüncelerini duyabiliyordum:
Ve yarın bu çadırda ölü bedenlerimizi bulacaklar.”
Kayıplar Yılı Online Kitap Oku Kayıplar Yılı Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Susan Hubbard kitaplarını gör ->

Benzer İçerikler

Mustafa Kemal – Yılmaz Özdil – Online Kitap Oku

yakutlu

Fark (Allah’ın Dostları ile Seytan’ın Dostları Arasındaki Fark)

yakutlu

Tenimdeki Mühür – Andrea Kane Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy