Roman

Kimse Acınacak Kadar Masum Değildir – Cindy Gerard Online Kitap Oku

Kimse Acınacak Kadar Masum Değildir – Cindy Gerard ekitap

Kimse Acınacak Kadar Masum Değildir kitabı hakkında bilgiler:

Cindy Gerard'ın Kimse Acınacak Kadar Masum Değildir isimli kitabı 330 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla sizlere tanıtımını yapıyoruz.
Kariyerinin henüz başında olan bir gazeteci kız mesleğin ilk adımlarında olduğundan ötürü olabildiğince ateşli bir bilgileri peşindedir. Jenna adlı bu gazeteci genç kız aradığı fırsatı bitişinde bulmuş ve olabildiğince mühim biriyle röportaj yapma fırsatını yakalamıştır. öbür yandan yaşamı hep ölüm kalımla geçmiş, kan kokusu ve cenk ileri benini sarmış bir ajan olan Gabriel gene tıpkı adamla alakalı bir soruşturma üzerinde çalışmaktadır. Bir ajan ve gazetecinin yollarını kesiştiren bu adamın ardından giderken ikisi de tehlikenin tam arasında kalmıştır. Masümiyetini kaybetmiş bir adam ve hayata sıkı sıkı tutunan bir kadının kesişen yolları da birbirlerine masumiyeti ve aşkı hatırlatabilecekler midir?
Ateş hattındaki bir hanım bayan kendini ne kadar koruyabilir?
Gazeteci Jenna McMillan, basit bulunmayacak bir fırsat yakalar ve mühim bir isimle röportaj yapmak üzere yola çıkar. Gittiği yerde ummadığı tehlikeler ve kocaman bir sürpriz onu beklemektedir.
Bir Erkek bir kadını kaç kere kurtarabilir?
Gabriel Jones, yaşadığı pis yaşam yüzünden sevdiği kadını kaybetmiş, yaşamını saran kurşun sesleri ve kan kokusu yüzünden masumiyetin ne olduğunu unutmuş, hususi işler için çalışan bir ajandır.
Gabriel Ve Jenna’yı buluşturan bir tesadüf, onları izleyen biri olduğunun farkına varmalarıyla başka bir ebat kazanır. Beraber girecekleri bu yeni yolda masumiyete yer yoktur. Peki ya aşka?
Kimse Acınacak Kadar Masum Değildir Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Cindy Gerard kitaplarını gör ->

Benzer İçerikler

Aylak Adam

yakutlu

Boğulan Kız – Caitlin R. Kiernan – Online Kitap Oku

yakutlu

Kendimi Sende Buldum – Lisa Renee Jones – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy