Roman

Yıldız Avcısı – Claudia Gray Online Kitap Oku

Yıldız Avcısı – Claudia Gray ekitap

Yıldız Avcısı kitabı hakkında bilgiler:

Evernight Akademisi Serisi #2Claudia Gray'in Yıldız Avcısı isimli kitabı 312 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla sizlere tanıtımını yapıyoruz.
Bianca'nın kaderinde annesi ve babası gibi bir vampir olmak vardır. Ancak vampirlere hususi Karanlıklar Akademisi'nde Lucas'a kalbini kaptırdığında vaziyet karmaşık bir hal alır. Lucas, onun türünü yok etmeye yemin içmiş bir vampir avcısıdır ve ayrı yollara gitmek zorundadırlar.
Bianca, Lucas'ı tekrar bakmak için her şeyi göze almıştır; bu, kara Haç avcılarıyla yüzleşmek ya da Karanlıklar Akademisi'nin kuvvetli vampirlerine ihanet etmek anlamına gelse bile. Genç kızın sırları onu yalanlarla dolu bir yaşam sürdürmeye zorlar.
Ancak Sırları olan sadece Bianca değildir. Bir zor okula saldırıp Bianca'yı gaye alınca, geçmişe dair bir gizem ortaya çıkacaktır.
Ve Bu daha başlangıçtır…
"Okumaya başlayınca bırakmak istemedim. Bir sonraki kitap için sabırsızlanıyorum."
-L.J. Smith, The Vampire Diaries'in yazarı-
"Kalp atışlarını hızlandıracak bir gerilim, tutkulu bir aşk ve gotik detaylarla zenginleştirilmiş serinin bu ikinci kitabı da bir solukta okunacak."
-Booklist-
"Claudia Gray okuyucularından giz saklamaya devam ettiği sürece, Romeo ve Juliet'i anımsatan kan davaları, paranormal aşk ve idadi entrikalarıyla örülü bu hikâye bitmeyecek."
-School Library Journal-
Yıldız Avcısı Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Claudia Gray kitaplarını gör ->

Benzer İçerikler

Mağara Arkadaşları – Ayfer Tunç Online Kitap Oku

yakutlu

Leyla ile Mecnun – Burak Aksak – Online Kitap Oku

yakutlu

Tehlikeli Temas – Abbi Glines Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy