Roman

Kiralık Eş – Christine Bell – Online Kitap Oku

Christine Bell / Kiralık Eş / PDF / Sayfa: 352

Lind adındaki hoş ve güzel bir bayan şimdiye kadar maddi bakımdan hiç bu kadar zorda kalmamıştı. Sonuna kadar borç batağında olan kadın üzerine birde işten çıkarılınca ne yapacağını şaşırır. Kendine uygun iş ilanları içerisinde haftalardır debelenmesine rağmen, bu işlerin hiç biri kendini borçlardan kurtaracak yeterlilikte değildir. Bu sırada küçük bir ilan dikkatini çeker. oldukça yüksek bir para karşılığı sadece bir haftalığına bayan bir oyuncu aranmaktadır. Üstelik bu kişin daha önce hiç bir yerde oynamış biri olmaması tercih edilmektedir. Bu ilan onu ürpertse de borçları yüzünden gözü kapalı seçmelere katılır..

Kiralık Eş Hakkında

Gazetelerdeki iş ilanlarının sürekli takipçisi olan Lindy Knight, gırtlağına kadar borca batmıştır. Sıradan bir işin kendini kurtarmasına yetmeyeceğini bilse de, aramaya devam eder ve bir gün, ilginç bir ilanla karşılaşır.

Üç haftalık bir pozisyon için, yeterli oyunculuk deneyimine sahip, 25-35 yaşlarında hoş bir kadın aranıyor. Dizi ya da film oyuncuları başvurmamalıdır. Tam üç hafta boyunca 7 gün 24 saat ulaşılır olmak karşılığında ücret net 20,000 Dolar’dır. Başvuracak kişinin seyahat engeli olmamalıdır.

İlk başta garip gelen bu ilan, ödemesi gereken borçları hatırladığında, bir çıkış kapısı gibi görünmeye başlar. Lindy, hayatının en cesur hamlelerinden birini yapacak ve bu işi kapmak için harekete geçecektir.

Kiralık Eş Online Kitap Oku

Alternatif

Kiralık Eş Online Kitap Oku

Benzer İçerikler

Bazen Unutmak İstersin – Kürşat Başar – Online Kitap Oku

yakutlu

Akıl Irade Hurriyet & Son Donem Osmanlı Dini Dusuncesinde Irade Meselesi

yakutlu

Maskeli Aşk – Nicola Cornick Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy