Roman

Kitapçı Dükkanı – Deborah Meyler – Online Kitap Oku

Deborah Meyler / Kitapçı Dükkanı / PDF / Sayfa: 432

Esme oldukça çalışkan bir kızdı. Bu azminin ve çalışmasının sonucu oldukça saygın bir üniversiteden burslu davet aldı. Üniversitenin bulunduğu şehre taşındıktan kısa bir süre Mirchel adından bir adamla hoş vakitler geçirip, kaçamaklar yaptı. Bunun sonucunda hamile kalan Esme, bu durumu erkek arkadaşına açıklamak için buluştuğunda, Mitche ona ondan artık sıkıldığını ve ayrılmak istediğini söyler. Bunun üzerine yıkılsa da hayatındaki ideallerine tutunarak bir kitapçı dükkanında işe başlar. Buranın sahibi olan Luke ile bir süre sonra sıcak temas başlayacaktır.

Kitapçı Dükkanı Hakkında

İdealist biri olan Esme Garland, kazandığı saygın burs ile Kolombiya Üniversitesi’nde eğitim almak için Manhattan’a taşınır. New Yorklu Mitchell, çekici görünüşü ve yakışıklılığıyla Esme’nin kalbini çaldığında hayat muhteşem görünüyordu. Ta ki Esme’nin düzenli planında ufak bir sorun çıkana kadar… Esme, Mitchell’a hamileliğini açıklamak için bir fırsat bulamadan, Mitchell ona, özel hayatlarının artık eskisi kadar heyecan vermediğini söyleyecek ve her şey bitecekti. Bebek bezinden, gaz çıkarmaya kadar her şeyde uzmanlaşmakta kararlı olan Esme, bir kitapçı dükkânında çalışmaya başlar ve orada, dükkânın sahibi George ve yöneticisi Luke ile teselli bulur. Hayallerinizden vazgeçmeden, hayatın gerçekleriyle yüzleşmek üzerine yazılmış, baştan sona cesur ve keyifli bir hikâye.

Kitapçı Dükkanı Online Kitap Oku

Alternatif

Kitapçı Dükkanı Online Kitap Oku

Daha fazla kitap için facebook grubumuza katılmayı unutmayınız…

https://www.facebook.com/groups/ekitapgrup/

Benzer İçerikler

Savaşçı Varis – Cinda Williams Chima Online Kitap Oku

yakutlu

Yaban Ailesi – Matt Whyman – Online Kitap Oku

yakutlu

Tseu Hi – Kanlı Kraliçeler – Çizgi Roman Serisi İndir

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy