Kızıl Tepe – Jamie McGuire – Online Kitap Oku

Jamie McGuire / Kızıl Tepe / PDF – EPUB / Sayfa: 377

Dünya artık eski dünya değildir. Yapılan askeri çalışmalar sonucu dünyaya yayılan bir virüsle beraber her yer kuraklık içinde kalmıştır. Bundan daha kötüsü bu virüsler doğa üstü bir çok olayı tetiklemiştir. Bunlar olmadan önce Scarlet kendi başına iki kızına bakmak için dişini tırnağına takmış çalışan bir anneydi. Scarlet’i kocası evliyken bolca aldatmış üzerine birde terk etmişti. Bu salgından sonra adeta bir savaşçı gibi kızlarını korumak isteyen bir anne ve yine onlar gibi hayatta kalma çabası veren kişilerin hikayeni usta yazardan okuyacağız.

Kızıl Tepe Hakkında

Tatlı Bela ve Ayaklı Bela’nın yazarı, New York Times Bestseller listesinde bir numaraya adını yazdırabilmiş Jamie McGuire’in merakla beklenen son kitabı Kızıl Tepe, heyecanı ve sürükleyiciliği başarıyla harmanlanmış bir kıyamet sonrası öyküsü.

Âşık Olduğunuz Kişiyi Hayatta Kalmak İçin Öldürmek Zorunda Olduğunuzu Bilseniz Ne Yapardınız?

İki kızını yalnız başına yetiştirmek için çabalayan Scarlet; evli olsa da âşık olmanın ne demek olduğunu unutmuş, tek yaşama nedeni küçük kızı olan Nathan ve tek derdi kız kardeşi ve erkek arkadaşlarıyla yapacakları hafta sonu kaçamağı olan üniversiteli bir genç kız olan Miranda… Dünyayı etkisi altına alan bir salgın patlak verdiğinde bu üç kişinin hayatı beklemedikleri şekilde kesişir ve artık tek amaçları vardır: Bu yeni ve acımasız dünyada hayatta kalabilmek.

Kızıl Tepe Yorumlar

“Sürükleyici bir kıyamet sonrası hikâyesi… McGuire etkileyici detaylar ve güçlü karakterlerle başarısını bu türde de kanıtlıyor.”
– Booklist-

“Ürkütücü, sürükleyici ve son derece gerilimli.”
-Closer Magazine-

Kızıl Tepe Online Kitap Oku

Kızıl Tepe Online Kitap Oku

Kızıl Tepe .

{{ reviewsOverall }} / 5 Kullanıcılar (0 oylar)
Oylar
Ziyaretçiler ne diyor ... Puanınızı bırakın
Tarafından sipariş:

İlk yorum yazan siz olun.

User Avatar User Avatar
Verified
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Bu incelemede henüz yanıt yok.

Avatar
Daha fazla göster
Daha fazla göster
{{ pageNumber+1 }}
Puanınızı bırakın

Tarayıcınız resim yüklemeyi desteklemiyor. Lütfen modern bir tane seçin

$ s

Benzer İçerikler

Babamdan Sonra

yakutlu

Bomba – Frank Harris – Online Kitap Oku

yakutlu

Elma Çekirdeği – Katharina Hagena – Online Kitap Oku

yakutlu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy