Roman

İyi Uykular Sevgilim – Rachel Abbott – Online Kitap Oku

Rachel Abbott / İyi Uykular Sevgilim / PDF – EPUB / Sayfa: 452

Bundan iki yıl önce Olivia adında ki bir genç kadın polis karakolunu arayarak kocasının ve çocuklarının birden ortadan kaybolduğunu söylerken sesi titriyordu. Olivia ailesine ne olduğu hakkında hiç bir fikri yoktu. Aradan geçen iki sene sonrası Olivia ortadan kayboldu. Bu ilginç 2. kaybolma olayından sonra artık bu olay için özel bir müfettiş arandı. Tom adında ki müfettiş daha bu dava için basit ip uçları ararken ilginç şekilde aileye ait bir fotoğraf bile bulamadı..

İyi Uykular Sevgilim Hakkında

Olivia Brookes çocuklarının ve kocasının kayıp olduğunu bildirmek için polisi aradığında onları bir daha asla göremeyeceğinden korkuyordu. Korkması için de çok geçerli nedenleri vardı. Çünkü Olivia’nın yaşadığı ilk trajedi bu değildi.

Şimdi, iki yıl sonra Başmüfettiş Tom Douglas’a bir kez daha bu aileyi soruşturma görevi verilmişti, ama bu defa ortadan kaybolan Olivia’ydı. Bütün bulgular o sabah kadının evinde olduğunu gösterse de arabasının garajda, anahtarların da mutfak masasının üstünde oluşu akla cinayet şüphesini getiriyordu.

Polis başlatmak istediği soruşturma için aileyle ilgili ne bir fotoğraf ne bir telefon ne bir bilgisayar kaydı bulamayınca iş içinden çıkılmaz bir hal almıştı.

Ve tüm bunlar akla şu soruyu getiriyordu: Yoksa geçmişi Olivia’nın peşini bırakmamış mıydı?

İyi Uykular Sevgilim Online Kitap Oku

İyi Uykular Sevgilim Online Kitap Oku

İyi Uykular Sevgilim .

Benzer İçerikler

Tatlı İntikam – Heather Snow – Online Kitap Oku

yakutlu

Bana Ait – Sinem İşler Online Kitap Oku

yakutlu

Ateşböceği Yolu – Kristin Hannah Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy