Roman

Kollarımdaki Yabancı – Tracy Anne Warren – Online Kitap Oku

Tracy Anne Warren / Kollarımdaki Yabancı / PDF / Sayfa: 356

ikiz kardeşlerin arsında kalmış bir adam olan Raeburn dükü Adrian’ı sonunda Jeannette elde ederek düğün tarihini açıklamıştı. Bu durum karşısında elli kolu bağlı kalan Violet aslında diğer kardeşinden daha çok arzuladığı Adrian’ı kaçırmanın üzüntüsünü yaşarken birden bire, nikaha dakikalar kala düğünden vazgeçer. Bu durum damadı etkilese de ikiz kardeşini sevinçten havaya uçurur. Ama düğün iptal olmaz ve ikizin yerine Violet geçer! İşte bu dakikadan sonra aşk ve şehvet dolu dakikalar başlasa da aynı zamanda entrika kapıları da açılmıştır.

Kollarımdaki Yabancı Hakkında

RITA Ödülü – En İyi İlk Roman

Gelinin yerine geçmek ne kadar zor olabilirdi ki…

Violet Brantford hayatı boyunca kendini hep Raeburn Dükü Adrian Winter’ın arzulu kollarında hayal etmiştir. Oysaki Dük, Violet’in şen şakrak, toplum önünde daha gösterişli tıpatıp ikizi Jeannette ile evlilik hazırlığı içindedir. Ancak Jeannette düğün törenine yalnızca dakikalar kala hayatını dükle birleştirme kararından vazgeçer. Dudu dilli Violet çok geçmeden kendini beyazlar içinde bulur; kardeşinin yerini almıştır. Kısa sürede cemiyet içinde parmakla gösterilen bir hanımefendi olan Violet hayal bile edemeyeceği fantezileri yaşarken gerçek kimliğini bir sır gibi saklamaya devam eder.

Adrian ise kendi düşüncesine göre ne yaptığının farkındadır. Her ne kadar Jeannette bencil ve aklı havada olsa da Winter ismini taşıyacak mükemmel bir eş görüntüsü çizmektedir. Fakat dünyalar tatlısı masum eşi onu her defasında şaşırtmakta ve mantık evliliğine dair beklentilerini kökünden değiştirmektedir. Planda yokken Dük’ün içine tarifsiz bir aşk ateşi düşer.

“Tarihi aşk romanı tutkunlarının bayılacağı yepyeni bir soluk.”
-Romance Reviews Today-

“Mükemmel bir romantizm için muhteşem bileşenlere sahip. Fazlasıyla tatmin edici. Tam puan!”
-Coffee Time Romance-

Kollarımdaki Yabancı Online Kitap Oku

Kollarımdaki Yabancı .

Benzer İçerikler

Devrimin Kızı – Amy Engel Online Kitap Oku

yakutlu

Kar Kurdu – Glenn Meade Online Kitap Oku

yakutlu

Ay Çöreği – Zeynep Sahra Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy