Roman

Komplo Teorileri – Erol Mütercimler Online Kitap Oku

Komplo Teorileri – Erol Mütercimler ekitap

Komplo Teorileri kitabı hakkında bilgiler:

Erol Mütercimler'in Komplo Teorileri isimli kitabı 565 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla sizlere tanıtımını yapıyoruz.
27 mayıs darbesinde Adnan Menderes'in Moskova'ya gitmek istemesi mi yol açtı? İmam Hatip okulları, Köy Enstitülerinde bir tepki midir? Orgeneral Eşref Bitlis'in uçağı Amerikan jetleri yönünden mı düşürüldü? AIDS Pentagon'un ürünü mü?
11 Eylül, amerİka bİrleŞİk devletlerİ hükümeti yönünden daha önceden bilinen bir hücum mıydı?
ABD Büyükelçisi Edelman Türkiye'yi parçalamaya mı geldi?
Ortadoğu'daki enerji kaynaklarını barındıran topraklar üzerine oynanan Amerika bir sonraki adımda Türkiye için ne planlıyor?
Komplo teorileri, Türkiye'de bilen bilmeyen herkez yönünden sıkça kullanılan kavramlardan birisidir. Sözlüklere göre 'komplo teorisi' iç politika, uluslar arası ilişkiler, ekonomi, hasılı ve sosyal problem ya da olayları aslında olduğundan farklı/uydurma parametrelerle değil, aleni ya da hususi kaynakların yayınlarında ortaya konan argümanları kullanarak bir mantık çerçevesinde değerlendirmektedir. 'Komplo teorileri' gerçekte senaryo yazmaktır. Dünyadaki derhal bütün istihbarat örgütleri ya 'komplo' kurar ya da 'komplo teorisi' yazarlar. Ülkemizde de komplo teorisi yazmak önemlidir zira bu, beyni boşaltmak, şüphe ve endişeleri paylaşmaktır. Yazılacak senaryolar politik aktörler ile karar vericilere yol gösterici olursa -ki olmalıdır- bundan bütün cemiyet kazançlı çıkacaktır.
Komplo Teorileri Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Erol Mütercimler kitaplarını gör ->

Benzer İçerikler

Meftun – Hercai 2 – Sümeyye Koç – Online Kitap Oku

yakutlu

Kum Saati – Claudia Gray Online Kitap Oku

yakutlu

Sana İhtiyacım Var – Katie Ashley – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy