Roman

Kötü Bir İlkbahar – Patrick Modiano Online Kitap Oku

Kötü Bir İlkbahar - Patrick Modiano
Kötü Bir İlkbahar – Patrick Modiano ekitap

Kötü Bir İlkbahar kitabı hakkında bilgiler:

Patrick Modiano'nun Kötü Bir İlkbahar isimli kitabı 88 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla ve sitemiz aracılığıyla sizlere tanıtımını yapıyoruz.
24 dile çevrilmiş olan, şimdiye kadar bir hayli romana imza atan Goncourt ödüllü Fransız romancı Patrick Modiano'nun fena Bir İlkbahar adlı bu romanı, ünlü, fakat ününü bir kenarda kalarak savuşturmayı seçen bir fotoğrafçının evinde, onun valizlerde unuttuğu fotoğrafları bir araya getirerek katalog ve fihristler üzerinde çalışan genç bir adamın belleğinde akıyor. Bir fotoğrafçının hiç bir şey olmadığını, naturel ışığı daha iyi yakalayabilmesi için ve onu daha iyi çalışabilmesi için dekorla kaynaşması ve görünmez olması gerektiğini düşünen fotoğrafçı Jansen'in çevresindeki bireyler labirenti, genç adamın, otuz sene sonra karşılaştığı ve anımsadığı kişilikler katalogunu yazınsal bir serüvenin ilk basamaklarına çeviriyor. Fena Bir İlkbahar, okurunu her vakit için bir ayna önünde kendine bakarken bulan ve romanlarında her okuruna belleğin ve unutuşun girdaplarında garip, büyüleyici ve derhal kaybolan yüzler sunan nihayet devre Fransız edebiyatının mühim isimi Patrick Modiano'nun yapıtının asal örneklerinden biri. Çağdaş anlamıyla edebiyatta lirizmin arka gelişinin en mühim örneklerini veren bir yazarın kaleminden doğan fena Bir İlkbahar, Modiano lirizminin ustalıklı bir ürün.
Kötü Bir İlkbahar Online Kitap Oku Kötü Bir İlkbahar Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Patrick Modiano kitaplarını gör ->

Benzer İçerikler

Büyücüler Lev Grossman

yakutlu

Aşk Gecesi – Kathryn Caskie Online Kitap Oku

yakutlu

Kaderin Cilvesi Kısım 1 – Rebecca Gable Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy