Roman

Kraliçelerin Yönetimi – Morgan Rice Online Kitap Oku

Kraliçelerin Yönetimi – Morgan Rice ekitap

Kraliçelerin Yönetimi kitabı hakkında bilgiler:

Felsefe Yüzüğü Serisi #13Morgan Rice'in Kraliçelerin Yönetimi isimli kitabı 247 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla ve sitemiz aracılığıyla sizlere tanıtımını yapıyoruz.
“FELSEFE YÜZÜĞÜ ani bir başarı için her şeye sahip: olay örgüsü, karşı tema, gizem, yürekli şövalyeler, kırık kalplerle dolu yeşeren aşklar, dalavere ve ihanet. Her yaştaki okuyucuya hitap ediyor ve saatlerce zihninizi meşgul tutabiliyor. Tüm fantezi okurlarının kütüphanesinde bulunmasını tavsiye ettiğimiz bir kitap.”
–Books And Movie Reviews, Roberto Mattos
KRALİÇELERİN YÖNETİMİ, Çok Satılanlar listesinde KAHRAMANLARIN GÖREVİ (1. Kitap) ile başlayan FELSEFE YÜZÜĞÜ'nün 13. Kitabıdır.
KRALİÇELERİN YÖNETİMİ'nde, İmparatorluk'un düşman limanlarına girerlerken Gwendolyn ulusundan geriye kalanlara sürgünde liderlik ediyor. Sandara'nın halkı tarafından kabul edilen halkı, saklanarak iyileşmeye ve Volusia'nın gölgesi altında yeni evlerini inşa etmeye çalışıyor.
Guwayne'i Kurtarmaya kararlı olan Thor, Lejyon kardeşleriyle görevine denizin en uzak noktasından Ruhlar Ülkesi'nin işaretçisi olan devasa mağaralara doğru devam ederken akla hayale sığmayan canavarlar ve yabancı arazilerle karşılaşıyorlar.
Güney Adalar'da Alistair kendini Erec için feda ediyor fakat her ikisini de kurtaracak beklenmedik bir dönüş gerçekleşiyor.
Darius Hayatının aşkı, Loti'yi kurtarmak için her şeyi riske atıyor hatta İmparatorluk'la yalnız başına karşı karşıya kalmayı göze alıyor. Fakat İmparatorluk'la olan husumetin, sadece yeni başladığını fark ediyor. Volusia, Romulus'u katlettikten sonra yükselişine ve İmparatorluk'taki gücünü perçinlemeye devam ederek olması gereken zalim kraliçeye dönüşüyor.
Gwen Ve halkı kurtulacak mı? Guwayne bulunacak mı? Alistair ve Erec yaşayacak mı? Darius, Loti'yi kurtarabilecek mi? Thorgrin ve kardeşleri kurtulabilecekler mi?
KRALİÇELERİN YÖNETİMİ, karmaşık yaratımlı dünyası ve karakter anlatımıyla, arkadaşlarla aşıkların, rakiplerle davadaşların, şövalyelerle ejderhaların, entrikalarla siyasi dolapların, gelen vakitlerin, kırık kalplerin, aldatmacaların, hırsların ve ihanetlerin destansı bir hikaye. Asla unutamayacağımız bir dünyaya bizi çeken, her yaştan her cinsiyetten insana hitap eden bir fantezi.
"Dikkatimi En baştan beri cezbetti elimden bırakamadım… Bu hikaye, en başından beri hızlı örgüsü ve aksiyon dolu konusuyla mükemmel bir macera. İçinde sıkılacak her hangi bir an kesinlikle yok."
-Paranormal Romance Guild (Dönüşüm'le ilgili olarak)
Kraliçelerin Yönetimi Online Kitap Oku Kraliçelerin Yönetimi Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Morgan Rice kitaplarını gör ->

Benzer İçerikler

Hitlerin Son 13 Günü – Savaş Özpınar Online Kitap Oku

yakutlu

Kubbe’nin Altında – Stephen King Online Kitap Oku

yakutlu

Sessizlik Yemini – Linda Castillo – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy