Roman

Kum Saati – Claudia Gray Online Kitap Oku

Kum Saati – Claudia Gray ekitap

Kum Saati kitabı hakkında bilgiler:

Evernight Akademisi Serisi #3Claudia Gray'in Kum Saati isimli kitabı 312 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla sizlere tanıtımını yapıyoruz.
Ölüm ve ebedi hayat arasındaki ince çizgide yürüyen Bianca, hayata tutanabilecek mi?
Bianca ve Lucas, tanıştıkları vampir mektebi Evernight Akademisi'nden kaçıp kara Haç adlı fanatik vampir avcıları topluluğuna sığınmıştır. Bianca avcıların ortasında yaşamda kalmak için doğaüstü kökenini gizlemek zorundadır fakat kara Haç, genç kızın dostu Balthazar'ı ele geçirince saklanmak gibi bir seçeneği kalmaz. Çok geçmeden Bianca ve Lucas gene kaçmaya başlar ancak bu sefer peşlerinde hem kara Haç hem de Evernight Akademisi'nin kuvvetli liderleri vardır. Ancak ne kadar uzağa giderlerse gitsinler genç kız kaderinden kaçamayacaktır. Bianca, aşklarının her şeye göğüs gerebileceğini düşünmüştür… Peki, aşkı onları bekleyen felaketten de sağ çıkabilecek midir?
Gray bir defa daha, kesintisiz serüven ve tutku dolu aşkı kitabın şaşırtıcı finaline kadar dengede tutmayı başarmış. Okurlar, bir sonraki kitabı sabırsızlıkla bekleyecek."
-Booklist-
"Serinin Bu kitabında fazla daha çok serüven ve bitişinde çözülmemiş fazla daha çok problem var. Okurlar bir sonraki kitabı heyecanla bekleyecek."
-School Library Journal-
"Atlatılan kocaman tehlikeler, nihayet dakikada uygulanan kurtarma operasyonları ve dudak uçuklatan bir son… Serinin hayranları daha fazlasını istemeden duramayacak."
-Voya-
"Gray'in Evreninde vampirler ve hayaletler arasındaki cenk hem yeni hem de alaka çekici."
-Children's Literatur'e-
Kum Saati Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Claudia Gray kitaplarını gör ->

Benzer İçerikler

Geçmişin Gölgesinde – Gülçin Özbek Kuyumcu – Online Kitap Oku

yakutlu

Bir Nefes Uzakta – Lesley Pearse – Online Kitap Oku

yakutlu

Tutsak Yüreğim – Susan Wiggs – Pdf İndir

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy