Roman

Kurban – Barbara Freethy – Online Kitap Oku

Barbara Freethy / Kurban / PDF / Sayfa: 352

Nick yakışıklı zengin ve kızların tam aradığı tipte bir adamdır. Bir gün gece kulübünde tanıştığı Kayla adında ki kadınla hızlı bir karar alarak evlenmek için gün alı verirler. Kayla oldukça mutludur bu mükemmel adama sahip olduğu için. Fakat nikah günü gelip çattığında Nick ortadan kaybolur ve Kayla nikah masasında tek kalır. Bunun üzerine kocasının kaybolduğunu polislere bildirse de, polislerin tek yaptığı Kayla ile dalga geçmek olur. Haksız da sayılmazlar bir gecede bir kulüpte tanışarak evlenme kararı alan erkek aynı hızla da kaçabilir sonuçta. Fakat Kayla bu kadar kolay pes etmez, denildiği gibi olsa bile ona bunun hesabını sormaya niyetlidir..

Kurban Hakkında

Üç hafta içinde hayatının erkeğiyle tanışıp evlenen Kayla âdeta mutluluk sarhoşudur. Kocası Nick Granville her bakımdan mükemmel bir erkektir ve önlerinde tıpkı masallardaki gibi upuzun, mutlu bir hayat vardır. Ne var ki bu peri masalı Nick’in düğün gecesi ortadan kaybolmasıyla son bulur ve Kayla tatlı uykusundan uyanmak zorunda kalır.

Ama yetkilileri kocasının başına bir şey gelmiş olabileceğine inandıramaz, çünkü bu yüzlerce kez tanık oldukları bir hikâyedir: Kumarhanenin şapelinde gerçekleştirilen hızlı bir evlilik ve bir kez daha sakin kafayla düşününce pişman olup kaçan bir damat… Aradan haftalar geçince artık aldatıldığına ikna olan Kayla olayın peşini bırakmamaya kararlıdır, Nick ona en azından bir açıklama borçludur. Ama açıklama bekleyen biri daha vardır: Onun gibi bir Kurban olan Nick Granville.

‘Entrikayla romantizmi harmanlayan enfes bir gerilim… Freethy’nin hikâyeciliği bağımlılık yaratıyor.’

Kurban Online Kitap Oku

Alternatif

Kurban Online Kitap Oku

PAYLAŞAN “İLKNUR“

Benzer İçerikler

Ya Zaman Var Olmasaydı – Carlo Rovelli – Online Kitap Oku

yakutlu

Tanrı Olmak İsteyen Otobüs Şoförü – Etgar Keret – Online Kitap Oku

yakutlu

Acemi Cadı Serisi – Rachel Hawkins – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy