Roman

Kütüphaneci – Logan Belle – Online Kitap Oku

Kütüphaneci / Logan Belle / PDF / Sayfa: 332

Bettie Page Sunar

Öncelikle belirtmek gerekir ki 18+ bir konuya sahip olan “Kütüphaneci” adlı roman yetişkinlere yöneliktir.

Regina adında genç bir kadının küçüklük hayali büyüyünce kitaplarla iç içe olacağı bir kütüphaneci olmaktır. Bu uğurda oldukça çalışan zeki Regina tabiri caizse bir inektir. Bu çabalarının meyvesini alan genç kadın sonunda New York Halk Kütüphanesinde işe başlar. Artık bolca kitap okuyabilecek ve okuyanlara yardımcı olabilecekti. Bir zaman sonra esrarengiz bir adamla uzun kitap raflarının arasında ki koridorda karşılaşır. Bu adam oldukça zengin bir genç milyonerdir. Sıradan bir seks hayatından ziyada fetiş heyecanları arayan bu adama bizim saf ve tecrübesiz Regina tutulur. Bu adamın dikkatini çekmek için yine kitaplara baş vuracaktır ve kadına yardım edecek olan yegane kitap ise oldukça eski bir kraliçeye ait olan Bettie Page’in fetiş kitabıdır.

Kütüphaneci Hakkında

Kölelik ve hakimiyet, sadizm ve mazoşizm.

Hazzın hizmetinde. bdsm.
Pin-up kraliçesi Bettie Page’in yüzyıla ilham veren erotik cazibesinden ilham alan bu romanda Logan Belle, utangaç bir kütüphaneciden cinselliğini keşfe çıkan cüretkar ve tutkulu bir kadın karakter yaratıyor. Regina.

Güzeller güzeli ve kitap düşkünü Regina Finch, çok çabalamış ve hayallerindeki işe girmişti. O artık New York Halk Kütüphanesi’nde bir kütüphaneciydi. Ancak çok geçmeden kitap raflarının arasında tanışacağı genç ve hovarda milyarder, ona, kirli cinsel maceralarla dönen, tanımadığı bir dünyanın kapılarını açacaktı. Regina’nın cinsel hünerlerini keşfedip sevdiği adamı baştan çıkarabilmesinin tek yolu, dünyanın en popüler fetiş modeli Bettie Page’le tanışmaktı… Page, Regina’nın rol modeli olacaktı.

Kütüphaneci Yorumlar

“İlk defa erotik bir romana beş yıldız veriyoruz.”
Manhattan Reader

Kütüphaneci Online Kitap Oku

Kütüphaneci Alternatif

Benzer İçerikler

Ramses, Kadeş Savaşı Kitap

yakutlu

Karanlıktan Sonra – Haruki Murakami – Online Kitap Oku

yakutlu

Sen Ağlama – Nuria Roca – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy