Roman

Liman Caddesi – Debbie Macomber – Online Kitap Oku

Debbie Macomber / Liman Caddesi / PDF – EPUB/ Sayfa: 423

Bir Cedar Cove Romanı

Roy özel bir dedektiftir. Şimdiye kadar bir çok kişiye yardımcı olmuş, çevresi tarafından sevilen ve Corrie adında birbirlerini çok seven eşi vardır. Fakat bir gün Roy ile eşi Corrie kapıya bırakılan mesajla irkilirler. Bu mesaj ne ilk nede son olacak. Geçmişin karanlığı bu çiftin üzerine düşmüştür. Ama bu karanlığı şimdiye sürükleyen nedir? Her an gerilim ve gizem dolu adeta bir bulmacanın parçaları gibi yerine oturan bir roman.

Liman Caddesi Hakkında

Herkesin pişmanlıkları vardır. Senin yapmamış olmayı dilediğin bir şey var mı?

Sevgili okur,
İster inanın ister inanmayın yine yepyeni bir Cedar Cove hikâyesiyle karşınızdayız. Bu sefer işin içinde McAfee ailesi var. Özel dedektif Roy ile eşi Corrie, onlara geçmişteki pişmanlıklarını hatırlatan isimsiz mesajlar almaya başlarlar ve Corrie’nin bunun ne anlama geldiğiyle ilgili hiçbir fikri yoktur.

Liman Caddesi Yorumlar

McAfee’ler ayrıca kızları Linnette’den aldıkları sevindirici bir notla, onun kasabaya gelip yeni klinikte çalışmaya başlayacağını öğrenirler. Linnette kasabaya yerleşince annesi ona, Cliff’in at çiftliğinde çalışan Cal’le bir buluşma ayarlar, fakat Linnette bu randevu için annesi kadar hevesli değildir.Cliff demişken, Grace’le aralarındaki inişli çıkışlı ilişki tekrar başlar. Üstelik kasabadaki tek ilginç haber de bu değildir. Corrie sizi ve beni, tüm bildiklerini anlatmak üzere Liman Caddesi’ndeki evine kahve içmeye davet ediyor, buyurmaz mısınız?
-Olivia-

“Debbie Macomber muhteşem bir hikâye anlatıcısı, bir sonraki kitabı iple çekeceksiniz.”
-Publishers Weekly-

“Tekrar Cedar Cove’da, o bildiğimiz sıcak aile ortamında, insana dair her türlü hikâyenin içindeyiz.”
-Booklist-

“Çok üretken ve yetenekli bir yazar olan Debbie Macomber bizi Cedar Cove isimli, sevimli ve küçük kasabaya götürüyor. Üstelik bu kasabanın sakinleri oldukça enteresan, samimi ve eğlenceli. Bu kitaplar bağımlılık yapıyor.”
-Amazon-

Liman Caddesi Online Kitap Oku

Liman Caddesi Online Kitap Oku

Liman Caddesi Alternatif Online Kitap Oku

Benzer İçerikler

Cengiz Aytmatov – Beyaz Gemi (Roman Özeti)

yakutlu

Sevda – Halit Ertuğrul – Online Kitap Oku

yakutlu

Mahşer (Peyami Safa)

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy