Londra Caddesi – Samantha Young – PDF ve ePUB İndir

Samantha Young / Londra Caddesi / PDF – EPUB / Sayfa: 445

Johanna kızıl saçları, ölçülü bedeni ve daha ilk bakışta dikkat çeken masumiyetinden gelen bir seksilik ifadesiyle oldukça istek uyandıracak bir kadındı. Bu genç kadının babası evi terk edip, annesi alkole düşünce küçük kardeşiyle baş başa kalmış ve evin geçim kaynağı olmuştu. Bu yüzden artık kendi arzularının dışında hareket ediyor, erkek arkadaşlarını zenginlerden seçmeye çalışıyordu. Gerekirse bunların içinde en zenginiyle evlenmeye hazırdı. Cameron ise tam bir serseri görünümlü günü birlik kazanıp yiyen üstüne başına özen göstermeyen bir adamdı. Fakat Cameron’da oldukça güçlü ve yakışıklıydı. Johanna bu adamı aynı çalıştıkları iş yerinde gördüğünde içine ince bir sıcaklık sızı veriyordu.

Londra Caddesi Hakkında

Londra Caddesi’nde Johanna ve Cameron ile ihtirası doruklarda yaşayacaksınız. Johanna’nın alkolik bir annesi ve bakması gereken küçük bir erkek kardeşi vardı. Babası alıp başını gitmişti, evi geçindirmek Johanna’ya kalmıştı. Artık sadece kardeşi için yaşıyordu. Erkek arkadaşlarını da bu yüzden zenginlerden seçiyordu. Kendi arzuları onun için önemsizdi. Pasaklı kotu, dövmeleri ve hırpani tişörtüyle şehrin en seksi serserisi Cameron hayatına girdiğinde Johanna’nın bütün ezberi bozuldu. Onu öylesine çok arzuluyordu ki, kalp atışlarını bile bir türlü dizginleyemiyordu. Cameron, barda birlikte çalıştıkları bu mesafeli görünen seksi kızılın sakladığı sırlarını açığa çıkarmaya kararlıydı… Teker teker savunma kalkanlarını indirecekti… Johanna çırılçıplak kalıncaya dek!..

Londra Caddesi Yorumlar

“Aşırı seksi bir kitap bu. Hem kahramanın kendini bulma ve güçlenme yolculuğuna da bayıldım. Londra Caddesi’ni tüm kalbimle tavsiye ederim.”
-USA Today-

Londra Caddesi Online Kitap Oku

Londra Caddesi Online Kitap Oku

Altenatif

Londra Caddesi EPUB ve Online Kitap Oku

{{ reviewsOverall }} / 5 Kullanıcılar (0 oylar)
Oylar
Ziyaretçiler ne diyor ... Puanınızı bırakın
Tarafından sipariş:

İlk yorum yazan siz olun.

User Avatar User Avatar
Verified
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Bu incelemede henüz yanıt yok.

Avatar
Daha fazla göster
Daha fazla göster
{{ pageNumber+1 }}
Puanınızı bırakın

Tarayıcınız resim yüklemeyi desteklemiyor. Lütfen modern bir tane seçin

Benzer İçerikler

Ramses, Kadeş Savaşı Kitap

yakutlu

Mistik Şehir – Theo Lawrence – Online Kitap Oku

yakutlu

Amin Maalouf – Doğunun Limanları (Roman Özeti)

yakutlu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy