Roman

Tehlikeli Temas – Abbi Glines Online Kitap Oku

Tehlikeli Temas – Abbi Glines ekitap

Tehlikeli Temas kitabı hakkında bilgiler:

Rosemary Sahili Serisi #1Abbi Glines'in Tehlikeli Temas isimli kitabı 256 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla ve sitemiz aracılığıyla sizlere tanıtımını yapıyoruz.
Bambaşka dünyalardan gelen iki üvey kardeş… Asla sizin olmamasi şart olan şeylere duyulan arzu…
Blaire Wynn'in en nihayet istediği şey babasının yeni ailesinin yaşadığı Florida'daki Rosemary Sahili'ne taşınmaktır. Ancak seçim şansı yoktur. Bir hastalık yüzünden ölen annesi, ardında yüklü borçlar bıraktığı için Blaire'in Alabama'daki çiftliği elinde tutması olası değildir.
Koltuğunun Altındaki tabancayla kamyonetini varlıklı kıyı kasabasına çeken Blaire buraya asla ahenk sağlayamayacağını bilmektedir. Babasının Paris'e gittiğini ve onu yeni üvey kardeşi Rush Finlay'le lakin bıraktığını öğrenince daha kocaman bir hayal kırıklığı yaşar. İnsanları hor gören, hiç bir şeyden pişmanlık duymayan, isimi çıkmış bir rock yıldızının oğlu olan Rush yakışıklı bulunduğu kadar şımarıktır da… Ve Blaire'i gördüğü anda genç kızın kanına girer.
Yaz Ayları ilerledikçe genç kadın, Rush'ın asla tahmin etmediği yanlarını görecek ve birbirlerine karşı hisleri görmezden gelemeyecekleri kadar güçlenecektir. Ancak Rush, Blaire'in bütün dünyasını yıkacak bir giz bilmektedir. Blaire genç adamın tehlikeli temasına kendini kaptırmadan evvel bu gizemi ortaya çıkarabilecek midir?
"En sevdiğim Abbi Glines kitabı olarak listemin zirvesine yerleşti."
-Colleen Hoover-
Tehlikeli Temas Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Abbi Glines kitaplarını gör ->

Benzer İçerikler

Frezya – Lemariz Müjde Albayrak Online Kitap Oku

yakutlu

Kraken – Bir Canavarın Anatomisi – China Mieville – Online Kitap Oku

yakutlu

Yatakta Keramet Var – Güler Kazmacı – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy