Roman

Marie Force – Gansett Adası Serisi – Online Kitap Oku

Marie Force / Gansett Adası Serisi / PDF / 8 e-kitap

Romantik türden kitaplarda oldukça başarılı olan yazar Marie’nın sevilen serisi “Gansett Adası” Bir adada yaşayan insanların aşk hayatlarına sırasıyla ışık tutuyor. Birbiriyle çokta bağımlı olmayan romanları ister arada bir tanesini seçerek istersenizde sırayla okuyabilirsiniz. Salt sıkıcı aşk hikayelerinden ziyade olaya ve karakterlere derinlik katan yazar sizlere her romanda ayrı bir dünyanın kapılarını aralıyor. Aşkın bir çok haline tanıklık edeceğiniz bu adada hızlı duygu değişimlerine hazır olun.

Gansett Adası Serisi Hakkında

Hayata yön veren büyülü anlar vardır…
Gansett Adası’nda tek çocuğuyla yaşayan ve çevresi tarafından çirkin iftiralara maruz kalan dul bir kadının hayatı, bir trafik kazasıyla tamamen değişir. Bisikletiyle işine gitmek üzereyken bir arabanın kendisine çarpmasıyla çalışamayacak hale gelen Maddie, tahmin bile edemeyeceği gelişmelerle karşılaşır. Varlıklı ve tanınmış bir ailenin en büyük oğlu Mac, bir hapishane olarak gördüğü ve üniversite bahanesiyle ayrıldığı adaya ailevi bir meseleden dolayı geçici süreliğine dönüş yapar. Doğup büyüdüğü yere adımını attıktan dakikalar sonra yaşadığı bir olay, genç adamın adaya dair düşüncelerini tamamen değiştirir. Gansett Adası, farklı hayatlara sahip iki insana kimi zaman yürekleri burkan kimi zaman yüzleri gülümseten bir oyun hazırlığındadır…

Aşk kaybettiğinde değil,ondan vazgeçtiğinde biter…

Gansett Adası Serisi Yorumlar

“İnsana iyi gelen hikâyesi, merak uyandıran karakterleri ve duygusal dokunuşlarıyla doyumsuz bir okuma sunan Bir Aşk Çarpıntısı, okuru yazarın sonraki kitapları için heyecanlandırıyor.”
Joyfully Reviewed
“Bir Aşk Çarpıntısı, insana ilham veren büyüleyici bir roman. Marie Force, yarattığı karakterleri ve hayranlık uyandıran kurgusuyla okurla arasında güçlü bir bağ kurmayı başarıyor.”
Booklist Online
“Marie Force, Bir Aşk Çarpıntısı ile sizleri aşkın karşı konulmaz gücüne bir kez daha inandırıyor.”
Carly Phillips

“Bir Aşk Çarpıntısı’yla romantik tür yazmakta ne kadar yetenekli olduğunu gösteren Marie Force, ikinci kitabı Aşka Düşünce ile bunu bir kez daha kanıtlıyor. Unutulmaz bir aşk hikâyesiyle karşı karşıyasınız.”
-Kirkus Reviews-

“Dolu dolu bir aşk hikâyesini eğlenceli bir anlatımla sunan Marie Force, Aşka Düşünce romanıyla harika bir iş çıkarmış.”
-Amazon-

“Aradığınız şeyin aslında tam da gözünüzün önünde olabileceğini ispatlayanbir roman.”
-Booklist-

Gansett Adası Serisi Online Kitap Oku

1) Bir Aşk Çarpıntısı

2) Aşka Düşünce

3) Aşka Son Bir Şans
4) Aşka Tutunan Kalpler
5) Aşk Nedensiz de Güzel

6) Aşk Geliyorum Demez

7) Aşkın Kuralsız Hali

8) Aşktan Umudunu Kesme (Henüz mevcut değil)

Ganset Serisi Tek Link Turbo Online Kitap Oku

Bu seriyi facebook grubunda paylaşanİlknur

https://www.facebook.com/groups/ekitapgrup

Benzer İçerikler

Melek Yüzlü – Chantelle Shaw – Online Kitap Oku

yakutlu

Mahremiyet – Rupert Thomson – Online Kitap Oku

yakutlu

Özgürlük Tuzağı

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy