Roman

Maske – Lemariz Müjde Albayrak Online Kitap Oku

 Maske - Lemariz Müjde Albayrak
Maske – Lemariz Müjde Albayrak ekitap

Maske kitabı hakkında bilgiler:

Lemariz Müjde Albayrak'in Maske isimli kitabı 360 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla sizlere tanıtımını yapıyoruz.
Daha fazlasını mı istiyorsun?
Lemariz’den hissiz serisinin 2. kitabını da istediğiniz üzerine paylaşıyoruz.
Bir yanda aldırışsız yakışıklı ve erişilemeyecek zevkler peşinde koşan Adrian.
Diğer yanda aruzusu ile tutuştuğu erkeğin tek gecelik ateşi ile sönen fakat kırılan kalbine ilaç bulamayan Jasmine.
Tam ortada yanan harlı bir ateş. Bu ateş birilerini yakacaktı fakat buna değerdi ne tüten duman bedenin ve hislerinin arzusunu bastırabiliyor ne de sonuçlar..
Adrian… Bir soy ismi olmaksızın hayatta tek başına tutunmuş kuvvetli bir erkek. Sahip olamayacaklarını arzularken yıkılan kaideler ve aşılan hudutlarla işlenen bir günah önceden hiç bu kadar ehemmiyetli olmamıştı. Maskenin ardına gizlenmiş ihtiyaçlarını gizleye bildikçe yıkılmayacağına inanırken, sokakların yasası aşk kapıyı çaldığında yeterli olacak mıydı?
Jasmine… Hayatından adadığı tek bir geceye ödenen bedellerin altında ezilmiş bir kadın. Arzularına yenik düşmek hiç bu kadar cezbedici olmamıştı. Peki, ya kırılan kalbi? Arzularıyla başa çıkamayan ateşli benliği teslim olduğu aşkın cehenneminde yanarken, maskesinin ardında gizledikleri kaybolan ruhlarına rehber olabilir miydi?
“Adrian yangındı! Yakan bir ateş… Tatlı tatlı çıtırdarken bir anda harlanan ve harlandığında yakıp yıkabilen, hemen peşinden yine başında şarkıların söylendiği bir kamp ateşine dönüşebilen bir yangındı. Şimdi de onun tenini dağlıyordu. Bir yangının aleviydi ruhundan ruhuna akan ve Jasmine yanıyordu. Küle döneceğini dahi dahi yanıyor, yandıkça harlanıp coşuyordu tükenen yüreği.”
Maske Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer xxx kitaplarını gör ->

Benzer İçerikler

Savcı – Scott Turow – Online Kitap Oku

yakutlu

Yüzyılın En İyi Bilimkurgu Öyküleri – PDF Online Kitap Oku

yakutlu

Çöpçatan Serisi – Candace Camp – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy