Roman

Narkoz – Mete Gündoğan – Online Kitap Oku

Mete Gündoğan / Narkoz / PDF / Sayfa: 199

Küresel sömürü düzenini bizlerin önüne açıkça seren “Narkoz” bizlere dünyanın kaderinin sayılı bankerlerin parmağında olduğunu göstermektedir. Her ne kadar gizlenmeye çalışsalar da zaman zaman yaptıkları gaflar ve egoları yüzünden baş gösteren bu kişiler ve devletler arasında açık ara bir anlaşma vardır. Her şey bu insanların cebini daha fazla doldurmak adına ilerlerken bizleri narkoz beyni uyuşturulup önümüze konanla yetinerek at gözlüklerini kafamıza geçirmeleri sonucu vuku bulmaktadır.

Narkoz Hakkında

“Kimin kral olduğu umurumda bile değil. Çünkü para arzını kim kontrol ediyorsa, imparatorluk da onundur.”

– Nathan Rothschild

“Bu güç benim elimde olduktan sonra kanunları kimin yaptığı hiç fark etmez.”

– David Rockefeller

“Ben sistemin zaaflarından hareketle para kazanıyorum.”

– George Soros

NARKOZ, yaklaşık yüz elli yıldır finans elitler ile devletler arasında oynanan bir oyunun ve bunun farkına varamayan narkozlanmış beyinlerin hikâyesidir. Her türlü aracın en acımasız şekillerde kullanıldığı bu oyunun ardında tabii ki bütün oyunlarda olduğu gibi bankerlerin parmağı var. Küreselleşme en çok onların işine yaradı. Bilişim teknolojisi emirlerinde. Dünyanın her yerine borç verip onları sömürecek ve köleleştirecek güce ulaştılar. Bugün, küresel finans elitler, mükemmel bir network oluşturdular. Bu sayede son yarım asırdır, bu oyunun kazananı net olarak bankerlerdir. Daha spesifik bir ifadeyle küresel finans elitlerdir. Çünkü bunlar, ellerindeki sınırsız para imkânlarıyla her türlü projeyi gerçekleştirebilecek kabiliyettedirler.

İşte şimdi ülkemiz de bu oyun içerisinde öyle bir kavşağa ulaştı ki bu noktadan itibaren tercih edilecek yol, kaderimizi belirleyecektir. Bu oyunda önümüzdeki 3-5 yıl, ülkenin 40-50 yılını tayin edecektir.

Paylaşan: “YUNUS EMRE”

Narkoz Online Kitap Oku

Narkoz .

Benzer İçerikler

Büyük Teklif – Cindy Gerard – Online Kitap Oku

yakutlu

Muhammed’i Öldüren Adamlar – Alfred Bester Online Kitap Oku

yakutlu

Dünyadaki İsyanların Anlamı – Pdf İndir

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy