Roman

Nefes Nefese – Ayşe Kulin Online Kitap Oku

Nefes Nefese – Ayşe Kulin ekitap

Nefes Nefese kitabı hakkında bilgiler:

Ayşe Kulin'in Nefes Nefese isimli kitabı 372 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla ve sitemiz aracılığıyla sizlere tanıtımını yapıyoruz.
Tarihi ve güncel gerçekleri kurguyla harmanlamaktaki ustalığı ile bilinen Ayşe Kulin, Nefes Nefese adlı bu romanında okurlarına bir kez daha dünyanın farklı bir yüzünü aktarıyor, İkinci Dünya Savaşı döneminde yaşanan bir öykü Nefes Nefese. Avrupa'yı kasıp kavuran ve tarihin en acımasız gerçeklerinden biri olan Nazizm'i, dönemin Türk diplomasisinin korumaya özen gösterdiği ince dengeyi ele alırken, bu tarihi planın ön yüzünde de Osmanlı vezirlerinden birinin kızıyla evlendiği Yahudi gencin aşkını ve kaçışını da dile getiriyor. Son dönemlerde yazılmış, bireylerin tarihi ile insanlığın tarihi arasındaki o kaçınılmaz kesişime ışık tutan en önemli romanlardan biri olan Nefes Nefese, usta bir yazarın başyapıtları arasında yer almaşım da haklı çıkartıyor böylece. Her zamanki sürükleyici anlatımı ve ustalıklı kurgusuyla Ayşe Kulin bir kez daha, okurlarının gösterdiği ilginin nedenini açıklamış oluyor.
Nefes Nefese Online Kitap Oku Nefes Nefese Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Ayşe Kulin kitaplarını gör ->

Benzer İçerikler

Sen Gittin Ya Ben Çok Güzelleştim – Nilgün Bodur – Online Kitap Oku

yakutlu

İstihbarat Teorisi – Ümit Özdağ Online Kitap Oku

yakutlu

Bela Serisi – Jamie McGuire – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy