Ölü Kelebeklerin Dansı – Hüsnü Arkan Online Kitap Oku

Ölü Kelebeklerin Dansı - Hüsnü Arkan
Ölü Kelebeklerin Dansı – Hüsnü Arkan ekitap

Ölü Kelebeklerin Dansı kitabı hakkında bilgiler:

Hüsnü Arkan'in Ölü Kelebeklerin Dansı isimli kitabı 154 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla ve sitemiz aracılığıyla sizlere tanıtımını yapıyoruz.
"Ölümümün on altıncı gününde hatıralarımı yazmaya karar verdim ben. Can verdikten sonra karşılaştığım insanlar, hatıralar evinde dolaşmanın bir ölüye hiçbir fayda sağlamayacağını söyledilerse de onlara inanmadım.
Can verdim ve Yaradan burada da yok! Ne yapabilirim?
Sanırım artık yaşamıyorum. Şairin kelebeği gibi, düşümde kendimi bir ölü olarak mı görüyorum, yoksa uyandım da can vermeden önce yaşadıklarımın bir düş olduğunu mu fark ettim, bilemiyorum. Ölüler yaşamaz! Hayatım süresince netliğine güvendiğim biricik gerçek bilgiydi bu. Şimdi onu da yitirdim. Bana can verdiğim söyleniyor fakat konuşabiliyorum. Artık hayatta olmadığım söyleniyor fakat düşünebiliyorum, yazabiliyorum, sokaklara çıkıp gezebiliyorum, dişlerimi fırçalayabiliyorum, ayakkabılarımı bağlayabiliyorum.
Bir de özel ölüm şoku var. Sahiden özel! Ölüm hatıranızı unutuyorsunuz; nasıl can verdiğiniz, can verirken neler hissettiğiniz aklınızdan siliniyor. Normal bir ölü için pek bir mana taşımıyor bu şok, fakat benim gibi bir ölüyseniz, bir cinayete kurban gitmişseniz, o vakit düşünceleriniz altüst oluyor işte. Katilinizin yüzünü hatırlamak için başınızı duvarlara vuruyorsunuz, merak tecrübe et şey uykularınızı çalıyor, herkesten işkilleniyorsunuz."
Ölü Kelebeklerin Dansı, ölümünün on altıncı gününde hatıralarını yazmaya karar veren bir anti kahramının maceranını anlatırken okuru bir düş dünyasının derin sularında gezdiriyor, ölümü ve hayatı sorgulatıyor.
Ölü Kelebeklerin Dansı Online Kitap Oku Ölü Kelebeklerin Dansı Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Hüsnü Arkan kitaplarını gör ->

{{ reviewsOverall }} / 5 Kullanıcılar (0 oylar)
Oylar
Ziyaretçiler ne diyor ... Puanınızı bırakın
Tarafından sipariş:

İlk yorum yazan siz olun.

User Avatar User Avatar
Verified
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Bu incelemede henüz yanıt yok.

Avatar
Daha fazla göster
Daha fazla göster
{{ pageNumber+1 }}
Puanınızı bırakın

Tarayıcınız resim yüklemeyi desteklemiyor. Lütfen modern bir tane seçin

Benzer İçerikler

Kara Melek – Kat Martin – Online Kitap Oku

yakutlu

Kırmızı Pazartesi – Gabriel Garcia Marquez – Online Kitap Oku

yakutlu

Altın Çocuk – Abigail Tarttelin – Online Kitap Oku

yakutlu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy