Roman

Ölüm Bizi Ayırana Dek – Barbara J. Zitwer – Online Kitap Oku

Barbara J. Zitwer / Ölüm Bizi Ayırana Dek / PDF – EPUB / Sayfa: 400

Joey adındaki kadın çarkantılı bir özel hayat yaşamıştır. Bu çalkantı artık son zamanlarda iyice onu bunaltmıştır. Şu an hayatında ki en iyi şey çıkmış olduğu iş seyahatinin ona kafa dinlemek için iyi geleceğidir. Bu sırada geçici kiraladığı evde komşusu olan Ian ve kızı Lily yaşamaktadır. Hızlı bir şekilde birbirleriyle anlaşan koşular olmuşlardır. Ian oldukça sakin ve durgun bir babadır. Joey’in hayatına giren hatta onun hoşuna giden enerjik erkeklerden farklıdır.

Ölüm Bizi Ayırana Dek Hakkında

Joey, iş için Amerika’dan İngiltere’ye gelmiştir. Son dönemlerde epey kötü gitmiş özel hayatı yüzünden, evinden uzakta olacağı bu dönemi, kafasını toplamak için de kullanmaya kararlıdır. Kaldığı evin kapı komşusu olan Ian ve kızı Lily ile tanışır. Sadece baba ve kızdan oluşan bu aile, hayatına tahmin etmeyeceği bir şekilde dahil olmuştur ve aralarındaki ilişki gittikçe güçlenmeye başlar. Ian, Joey’in hayatında gördüğü en farklı ve dingin erkektir. Ve bu dinginlik, geçmişte yaşadıklarından ileri gelmektedir.

Evinin yakınlarında koşuya çıktığı bir gün Joey, saklı kalmış bir göl keşfeder. Kışları buz tutan bu göl, beş kadının sığınağıdır adeta. Her gün gölün buz gibi sularında yüzmek için buluşan beş eski dost… Joey’i de aralarına davet ederler. Onlarla birlikte gölün soğuk sularında yüzmeye başlayan Joey, bu kadınlardan hayatla ilgili her gün yeni bir şey öğrenir. Ağızlarından çıkan her cümleden bilgelik akan bu kadınlar, Joey’i, hem kendini hem de Ian’ı anlayabileceği bir yola sokarlar. Ancak hayatta geri dönüşü olmayan bazı yollar vardır. Anlamak gibi… İnsan bir kez anladığında, bir daha hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Ölüm Bizi Ayırana Dek Online Kitap Oku

Ölüm Bizi Ayırana Dek Online Kitap Oku

Ölüm Bizi Ayırana Dek Turbo Online Kitap Oku

Benzer İçerikler

Cagdas Islam Bilimine Giris

yakutlu

Tesadüfler Adası – Rachel Gibson – Online Kitap Oku

yakutlu

Kadının Gizli Dünyası – Hikmet Saim – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy