Ölümün Hizmetkarları Serisi – Robin LaFevers – Online Kitap Oku

Robin LaFevers / Ölümün Hizmetkarları Serisi / PDF / 3 eKitap

Ölümün Hizmetkarları Hakkında

Aziz Mortain diğerinden farklı vucutların da işarete benzeyen yararalar bulunan kızları keşfederek manastırına getirip burada birer kusursuz suikast ustası olarak yetiştirmektedir. İnandıkları ve uğrunda hizmet ettikleri şey ise Ölüm Tanrısıdır. Günü gelip ilk zorlu görevini alan kızlardan bazıları başarısız olarak ölmektedir sadece en iyiler bu yolda devam edebilmektedir. Aziz Mortain yine yeni birini bulmuş uzun süredir takip etmekte. Bu kişi henğz 17 yaşındayken babasının çıkar ilişkileri için zorla evlendirilmek isteyen alımlı genç bir kız Ismae’dir. Aziz onu alarak yeni bir dünyaya olan manastıra götürdüğünde aslında ne kadar özel biri olduğunu anlayacaktır. Fakat aradan geçen aman ve eğitiminin bitmesi sonucunda düştüğü çelişki ve sorgulamalar doğrutusunda önemli bir karar vermek zorunda..

Ölümcül Merhamet

Genç, güzel ve ölümcül.
On yedi yaşındaki Ismae, babasının onun için yaptığı
anlaşmalı evlilik dehşetinden, gizemli bir keşiş tarafından kaçırılır.
Götürüldüğü manastır, Ölüm Tanrısı Aziz Mortain için eğitilen, kendisininki gibi garip yara izleri taşıyan kızlarla doludur.
Burada, Ölüm Tanrısı’nın onu tehlikeli hediyeler ve korkunç bir kaderle kutsadığını öğrenecektir. Manastırda kalmayı seçerse rahibeler tarafından bir suikastçı olarak yetiştirilecek ve Ölüm Tanrısı’nın intikamını alacaktır.
Ismae çok önemli bir görev için Breton sarayına gönderilir;
hem entrika ve ihanetin ölümcül oyunlarına hem de yapması imkânsız seçimlere karsı savunmasızdır: Ismae, Tanrısına mı yoksa kalbine mi hizmet edecek?

Ölüm’ün Hizmetkârları üçlemesinin ilk kitabı olan Ölümcül Merhamet tehlikeli bir aşk, zehirle gelen ölümler ve kendi yolunu bulmak üzerine…

“Entrika ve gaddarlık, tutku ve acı… daha fazlası için sabırsızlanacaksınız.”
New York Times

Karanlık Zafer

Genç, güzel ve zalim. Sybella, Ölüm Tanrısı Aziz Mortain’in manastırında bir suikastçı olarak eğitilmiş ve sonrasında Breton sarayına gönderilmişti. Şimdi çok tehlikeli bir görev için sarayın karanlık dehlizlerinde dolaşıyor. Yüzüne taktığı maske ile o artık, Ölüm’ün en tehlikeli silahı. Babasının gazabı ürkütücü ve kardeşinin sevgisi tekinsiz. Sybella her şeye rağmen, uğruna yaşayacağı bir amaç buluyor. Ölüm’ün Hizmetkarları üçlemesinin ikinci kitabı olan Karanlık Zafer tehlikeli bir kaçış, karanlık güçler ve tarafını seçmek üzerine…

Ölümlü Yürek

Annith kız kardeşlerinin manastırdan gidişini izledi hep. Doğuştan özel yeteneklere sahip bu kızlar, Ölüm Tanrısı’na hizmet eden suikastçılar olmak üzere manastırın yüksek duvarlarının ardına uçup gittiler.

En yakın iki arkadaşı Ismae ile Sybella’nın gidişini izlemek, kendi yeteneğini hâlâ keşfedememiş olan Annith için çok zordu. Kesfini nihayet gerçeklestirdiginde ise yeteneğinin onu manastırdan çıkmak yerine bu duvarların arasında kalmaya zorlayacağını öğrendi ve kadere rest çekme cesaretini gösterdi. Ülkesinde savas rüzgârları eserken, beklenmedik bir aşk usulca ona yaklaşırken ve yalanlar bir bir önüne serilirken… Annith hangi yolu seçecek?

Ölüm’ün Hizmetkârları serisinin, Ölümcül Merhamet ve Karanlık Zafer’den sonraki üçüncü kitabı Ölümlü Yürek ile yepyeni dügümler çözülüyor.

Ölümcül Merhamet Online Kitap Oku

Karanlık Zafer Online Kitap Oku

Ölümlü Yürek Online Kitap Oku

Ölümün Hizmetkarları Serisi Tek Link Turbo İndir

Not: İlk kitap sayfa fotoğrafları ile oluşturulmuş, malesef daha iyisini bulamadım. Ocr de yapılmamış yani kitapları dinlemek mümkün değil bu haliyle. – Paylaşan “DUYGU“

https://www.facebook.com/groups/ekitapgrup

{{ reviewsOverall }} / 5 Kullanıcılar (0 oylar)
Oylar
Ziyaretçiler ne diyor ... Puanınızı bırakın
Tarafından sipariş:

İlk yorum yazan siz olun.

User Avatar User Avatar
Verified
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Bu incelemede henüz yanıt yok.

Avatar
Daha fazla göster
Daha fazla göster
{{ pageNumber+1 }}
Puanınızı bırakın

Tarayıcınız resim yüklemeyi desteklemiyor. Lütfen modern bir tane seçin

Benzer İçerikler

Yenik ve Yalnız

yakutlu

Güzel – Robin McKinley – Online Kitap Oku

yakutlu

Gönülsüz Muhafız – Melissa J. Cunningham – Online Kitap Oku

yakutlu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy