Ekitap, ekitap indir
Roman

Öyle Mesudum Ki – Nuran Buluş

Öyle Mesudum Ki - Nuran Buluş
Öyle Mesudum Ki – Nuran Buluş ekitap

Öyle Mesudum Ki kitabı hakkında bilgiler:

Nuran Buluş’un Öyle Mesudum Ki isimli kitabı 152 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla e-kitap olarak PDF formatında sizlere sunuluyor.
Yıl 1974. İnsanların televizyonla yeni yeni tanışmaya başladığı, fotoromanların genç kızların hayatındaki en büyük arkadaş olduğu, uzun kuyruklarda sıra beklerken bulunan aşkların ölümsüzleştiği yıllar… Eroğlu Gazino’sunun sahibi Mehmet Eroğlu, şehrin dört yanında kendisinden kaçan karısını aramaktadır. Niyeti, onun gibi bir adamı bırakıp gittikçe aleme karşı utandıran bu kadını öldürmektir. Ancak hiç düşünmediği bir şey olacak, aşk ağlarını bir sefer daha örecektir…
Panayır yerindeki müthiş kalabalık, hem büyüklerin hem de küçüklerin aklını başından alacak türdendi. İnsanların bayram için bir şeyler almak emeliyle oradan orya koşturmaları, insanda heyecan uyandırıyordu doğrusu. Elinden tuttuğu dört yaşında olan kızıyla oradan oraya savrulan Zeynep, böyle bir ortamda bayram alışverişi yapmanın karabasandan farksız olacağını düşünmüştü. Ancak yaşadıkları küçük kazanın kocaman pazarında alışveriş sahiden akılalmaz geçiyordu. Şimdiden beş aileye yetecek kadar bayram şekeri almıştı dahi.

Benzer kitaplar

Maskeli Yabancı – Maisey Yates – Online Kitap Oku

yakutlu

Dokuzuncu Hariciye Koğuşu – Peyami Safa

yakutlu

Karıncalar – Bernard Werber – Online Kitap Oku

yakutlu

Yorum Yap