Roman

Sahte Sevgili – Cathy Williams – Online Kitap Oku

Cathy Williams / Sahte Sevgili / PDF / Sayfa: 100

Cruz zengin bir iş adamı olmasına rağmen Alex ile birlikteliği boyunca ona bundan hiç bahsetmeden tam bir yıl geçirmiştir. Aradan bir kaç sene geçtikten sonra işe ihtiyacı olan Alex bir yerde çalışmaya başlamıştır. Bir gün patronun nişanlısı Alex’in uzmanlık alanı gerektirdiği bir işte patronla görüşmesini ister. Genç kadın içeri girdiğinde karşısında kendisini aniden hiç bir şey söylemeden ortadan kaybolan Cruz’u görür. Bunun sonucunda işten ayrılarak oradan uzaklaşır. Fakat bir birlerini gördükleri anda bedenleri tekrar kıpırdamaya başlamıştır. Cruz tekrar Alex’i bulacaktır..

Sahte Sevgili Hakkında

Gabriel Lucio Cruz, yıllar önce gerçek kimliğini gizlemiş ve Alex’le yaşadığı, bir yıllık tutkulu beraberliğin ardından aniden ondan ayrılmıştır. Alex, işvereninin nişanlısına İspanyolca tercümanlık yapmak için çağrılınca, eski sevgilisi Lucio’nun, yeni işvereni olduğunu öğrenir ve işinden ayrılır. Alex’i tanıyan Lucio, onu bulur ve düğününden önce hayatını değiştirecek bir sürprizle karşılaşır. Yıllar çok şeyi değiştirmiştir ama değişmeyen tek şey bedenlerinin birbirine olan özlemi ve coşkusudur. Lucio’nun ısrarları, Alex’in itirazlarına rağmen onları tekrar bir araya getirebilecek midir?

Sahte Sevgili Online Kitap Oku

Sahte Sevgili Turbo Online Kitap Oku

Benzer İçerikler

Nemesis – Jo Nesbo Online Kitap Oku

yakutlu

Evreni Yöneten Dört Yasa – Peter Atkins – Online Kitap Oku

yakutlu

Kan Gölü – Tess Gerritsen Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy