Roman

Şarlatanlığın Tarihi – Lars Morris Online Kitap Oku

Şarlatanlığın Tarihi – Lars Morris ekitap

Şarlatanlığın Tarihi kitabı hakkında bilgiler:

Lars Morris'in Şarlatanlığın Tarihi isimli kitabı 288 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla sizlere tanıtımını yapıyoruz.
“Tarihi iki defa okuruz, ilk okumada kullanılabilir ‘gerçeklerin’ peşine düşeriz. Bu bir papazın İncil’i okuması gibi bir şeydir. İkincisinde bu işin aslı neymiş diye okuruz. Bu da şeytanın İncil’i okuması gibidir.”
Lars Morris Şarlatanlığın Tarihi’nde okuyucuyu ikinci tür bir tarih okumasına kışkırtıyor. Değişik çağlarda yaşayan insanların ruhsal labirentlerinde dolaştırıyor, çalınmamış kapıları aralıyor. Şarlatanlığı mümkün kılan bir zihin coğrafyasına götürüyor bizi.
Bu kitap, bizim öykümüzü anlatıyor. Şarlatanlığın Tarihi’ni okuyup bitirdiğimizde artık çok geride kaldığını düşündüğümüz birçok şeyi hemen yanı başımızda buluyoruz. Ve en önemlisi, bir türlü cevaplayamadığımız bir soru takılıyor zihnimize. İnsanlık gerçekten ilerliyor mu?
Şarlatanlığın Tarihi Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Lars Morris kitaplarını gör ->

Benzer İçerikler

Kırılmış – Robin Wasserman Online Kitap Oku

yakutlu

Erkek Lisesi – Bengisu Sıla Gürbüz Online Kitap Oku

yakutlu

Dublinliler – James Joyce Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy