Roman

Sana Bağlandım – Nicole Williams Online Kitap Oku

Sana Bağlandım – Nicole Williams ekitap

Sana Bağlandım kitabı hakkında bilgiler:

Crash Serisi #3Nicole Williams'in Sana Bağlandım isimli kitabı 352 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla sizlere tanıtımını yapıyoruz.
Jude ve Lucy istedikleri her şeye sahiptiler. Popülerlik, zenginlik ve büyük bir aşk, bir çok kişinin teki için bile neler vereceğini düşünsenize. Jude futbol kariyerinde oldukça ilerlerken daha iyi bir teklif alarak zirveye ulaşır. Yalnız bu durum Luce’nin biraz canını sıkmaktadır. Nitekim korkulan olur, işleri aşklarının arasına girmeye başlar. Artık işler farklıdır tutkulu bir aşk artık sadece bir aşk oyununa dönüşmüştür.
Futbol. Şöhret. Meraklı gözler. Jude ve Lucy, artık nişanlıdırlar. Üstesinden geldikleri onca şeyden sonra mutluluğu yakalarlar… En azında öyle olduğunu sanırlar. Ama hiçbir mutluluk sonsuza kadar sürmez. Jude’un yıllardır hayalini kurduğu şey gerçekleşir ve beklediği seçmeler sonuçlanır. Jude, artık San Diego’da ünlü bir futbol oyuncusudur. Fakat bu Luce’un beklediği şey değildir. Para, şan ve şöhret… Korkular, tereddütler, ihtiras ve yanlış anlaşılmalar arasında birbirlerinden başka güvenecek kimseleri olmayan iki âşık… Jude ve Lucy’nin çalkantılarla dolu bu macerasında, aşk her şeyin üstesinde gelebilecek midir?
Sana Bağlandım Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Nicole Williams kitaplarını gör ->

Benzer İçerikler

Kadınsız Erkekler – Haruki Murakami – Online Kitap Oku

yakutlu

Eylembilim

yakutlu

Ahmet Hamdi Tanpınar – Huzur (Roman Özeti)

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy