Roman

Sarmaşık – Şebnem İşigüzel Online Kitap Oku

Sarmaşık – Şebnem İşigüzel ekitap

Sarmaşık kitabı hakkında bilgiler:

Şebnem İşigüzel'in Sarmaşık isimli kitabı 405 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla sizlere tanıtımını yapıyoruz.
O kış hayatlarımız sarmaşık dalları gibi birbirine geçecek, tüm felaketler ve kötülükler bizi bulacaktı. Birbirimizin varlığından haberimiz yokken, hayatlarımızı mevcut eden tesadüfler birleştirecekti bizi. Sarmaşıkların sırnaşık sıska gövdeleri gibi aşklarımız, kederlerimiz, kayıplarımız ve arzularımız birbirine dolanacaktı.
Picasso'nun Yeteneğini bizzat övdüğü ve artık renkleri tanıyamayan bir ressam olan Ali Ferah ile kitapları yok satan, dünyaca ünlü, Nobelli fakat artık harfleri tanıyamayan bir yazar olan Salim Abidin'in yolları bir nöroloğun muayenehanesinde kesişir. Bu kesişme, onların ve etraflarındaki herkezin hayatını, bir sarmaşık gibi, merdiven merdiven birbirine bağlamaya ve dolandırmaya başlar. Bu roman Nobel ödüllü yazarın nihayet romanı mı yoksa yaşamı onunla tanıştıktan sonra altüst olan ressam Ali Ferah'ın coşkulu anlatısı mı? Şebnem İşigüzel eşsiz bir kurguyla bu iki unutulmaz kahramanının nezdinde İstanbul'a çalışmaya gelen Rusları, yıllar sonra arka dönen eski bir âşığı, mutsuz gebe bir konut kadınını bir araya getiriyor.
Merakla Okunan Sarmaşık'ın bir yerinde söylenildiği gibi "Bu ne polisiye bir roman, ne de bir cinayet romanı. Bu tesadüflerin romanı."
Sarmaşık, Içine girebileceğiniz ve orada mevcut olabileceğiniz bir dünya vaat ediyor.
Günümüz Türkçe edebiyatın en orijinal yazarlarından biri olan Şebnem İşigüzel Sarmaşık'ta muhteşem bir İstanbul kışı tasvir ediyor. AVVENIRE
Sarmaşık Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Şebnem İşigüzel kitaplarını gör ->

Benzer İçerikler

Bütün Güzel Çocuklar Şüpheli – Umay Umay Online Kitap Oku

yakutlu

Satılık Eş – Sharon Kendrick – Online Kitap Oku

yakutlu

İmkansız Aşk – Hasan Öztoprak – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy