Roman

Savaşçı Varis – Cinda Williams Chima Online Kitap Oku

Savaşçı Varis – Cinda Williams Chima ekitap

Savaşçı Varis kitabı hakkında bilgiler:

Cinda Williams Chima'in Savaşçı Varis isimli kitabı 416 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla sizlere tanıtımını yapıyoruz.
Gerçek dünya ile efsaneyi ayıran gizemli bir perdenin ardında, birbiriyle mücadele eden iki kocaman hane… Büyüye ve onun saklı emanetine hükmetme savaşının arasında kalan genç bir adam…
On Altı yaşındaki Jack, Ohio'nun küçük bir kasabasında harika bir yaşam sürmektedir. Onu lisedeki derslik arkadaşlarından ayıran ise her gün almak zorunda bulunduğu ilaç ve göğsündeki kocaman yara izidir. Jack bir gün ilacını almayı unuttuğunda birdenbire kendini hiç olmadığı kadar kuvvetli ve özgüvenli hisseder. Ancak gücüne hâkim olamayıp futbol seçmelerinde bir oyuncuyu öldürmesine ramak kalınca ürpertici gerçeği öğrenir: O gerçekte aramızda yaşayan büyülü insanların oluşturduğu saklı bir topluluğun, Weirlind'in üyesidir.
Bu Topluluğun başında da birbiriyle rekabet halindeki Kızıl Gül ile ak Gül Haneleri yer alıyor ve güçlerinin kaynağı Oyun'dan gelmektedir. Savaşçıların ölümüne dövüştüğü bu turnuvada kazanan hane Weir'i yönetmektedir.
Ve Jack kolay bir Weirlind mensubu olmadığını, tıpkı vakitte nihayet savaşçılardan biri olduğunu, tam da iki hanenin turnuva için oyuncu aradığı bir vakitte öğrenecektir.
"Chima'nın Geniş hayal gücünün ürünü olan bu dünyada, şaşırtmaca ve sürprizler, kurgu geliştikçe daha da mana kazanıyor. Tıbbi manipülasyonlar, hiyerarşik toplumlar ve eğlencesine kan hırsı gibi konuların işlendiği ahlaki alt metin daimi gelişirken hızı da asla kesilmiyor. Macera, fantazya ve bilgisayar oyunu seven okurlar bu kitabın içinde kaybolacaklar."
-Bulletin Of the Center for Children's Books-
"Sürprizlerle ve entrikalarla dolu, hemen hemen kusursuz bir roman…"
-Voya-
"Kadim Büyüleri ve çağdaş gençliği zekice birleştiren bir hikâye."
-Kliatt-
Savaşçı Varis Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Cinda Williams Chima kitaplarını gör ->

Benzer İçerikler

Emine Işınsu – Ak Topraklar (Roman Özeti)

yakutlu

Günah Keçisi – Rene Girard – Online Kitap Oku

yakutlu

Evren Avucunda – Christophe Galfard – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy