Ekitap, ekitap indir
Roman

Sen, Ben ve Aramızdaki Aşk – Kevin Sampsel – Online Kitap Oku

Kevin Sampsel / Sen, Ben ve Aramızdaki Aşk / PDF – EPUB / Sayfa: 216

Genelde romantik kitapların kurgusunda ağır basan taraf kadın olur ve onun gözünden dinleriz ve görürüz. Bu romanda ise bir erkeğin aşka dair 5 yılını anlatan ve onun gözünden heyecanı, sevginin en ağır halini ve dramı okuyacağız. Sevdiği kadına tutkusu ve ardından özlemi o kadar içimize işler bir tempoda anlatıyor ki yazar, cinsiyet fark etmeksizin o adam olu veriyoruz. Yer yer sinirlenip yer yer mutlu oluyoruz. Sen, Ben ve Aramızda ki aşk işte kitabın konusu da tam olarak bu.

Sen, Ben ve Aramızdaki Aşk Hakkında

Bir erkeğin ağzından bir aşkın beş yılının bütün ayrıntıları bu kitapta. Heyecan, heves, merak kısacası kocaman bir aşk. Karşısından ise günlük hayatın olanca ağırlığı. Hangisi kazanacak dersiniz?

Yanımdayken bile gitmenden korkacağımı, bu aşkın içimi çok yakacağını biliyordum artık. Ben bu hikâyeyi içinde sen varsın diye seviyorum. Ben bu hikâyeyi içinde sen varsın diye yazıyorum. Ben bu hikâyeyi içinde sen varsın diye yaşıyorum. Ben bu hikâyeyi içinde olduğunu bil diye sana veriyorum. Sana hiç hikâye yazdılar mı sevgilim?

Bu son derece sürükleyici romanda , Kevin Sampsell okuyucuya, birbirlerine gönülden bağlı iki sevgilinin itiraf ve aşk dolu hikayesini anlatıyor.

Sen, Ben ve Aramızdaki Aşk, aşktan umudunu kesmeyenlere!

Sen, Ben ve Aramızdaki Aşk Online Kitap Oku

Sen, Ben ve Aramızdaki Aşk Online Kitap Oku

Sen, Ben ve Aramızdaki Aşk Turbo PDF ve ePUB İndir

Benzer kitaplar

A’mâk-ı Hayâl (Hayalin Derinlikleri, Roman Özeti)

yakutlu

Zengin Baba Yoksul Baba – Robert Kiyosaki Online Kitap Oku

yakutlu

Sen, Ben ve Bir Hafta Sonu – Barbara Wallaces – Online Kitap Oku

yakutlu

Yorum Yap