Roman

Sen de Kendi Hikayenin Kahramanısın – Kendra Levin – Online Kitap Oku

Kendra Levin / Sen de Kendi Hikayenin Kahramanısın / PDF / Sayfa: 264

Odaklan zaaflarını yen ve içinde saklı olanı keşfet..

Siz her şeysiniz, zengin, yakışıklı, güzel veya bir kahraman. Eğer yazmaya başlarsanız, kendi hikayenizi yazarsanız o hikayede siz istediğiniz şey olu verirsiniz. Yazar bir roman yazmaya başladığında yahut bir hikaye karaladığında burada ki baş kahraman aslında kendileridir. Bir çok yan karakteri çevrelerinden seçerler ama asil ve gösterişli karakterle her zaman enpati kurarlar. Peki ya siz kendi hikayenizin kahramanı olmak istemez miydiniz?

Sen de Kendi Hikayenin Kahramanısın Hakkında

Dümeni Yaratıcılığa Kırmak ve Sen de Kendi Hikâyenin Kahramanısın! Yazar kimdir? Dünyaları düşleyen, sadece isim olarak hayal ettiği fikirleri insanlaştıran yahut sadece mevcut gerçeklerden mutlu olmayan insan mı? Yazar, tıpkı yazdıkları gibi kendi yolculuğuna atılmış bir kahramandır. Bir anlık cesaretle kendini yolculuğun tam ortasında bulan, kimi zaman kendinden emin adımlarla ilerleyen, kimi zaman nereye gideceğini, yola nasıl devam edeceğini bilemeyen, kimi zaman da bir akıl hocası ihtiyacıyla yanıp tutuşan. Şimdi bir akıl hocası hayal edin! Yolculuğa çıkmanızda size yardım edecek, motivasyonunuzu kaybetmenize izin vermeyecek, zaaflarınızı yenmenizi kolaylaştıracak bir akıl hocası. Şüpheye düştüğünüzde size yeni yollar gösterecek, en iyi yaptığınız şeye odaklanmanızı sağlayacak kişi o… İşte bu kitapta onunla tanışacaksınız; yıllardır editörlük ve yazar koçluğu yapan Kendra Levin’le. Levin, Sen de Kendi Hikâyenin Kahramanısın kitabında, çalıştığı yazarların geçtiği zorluklardan ve kendi tecrübelerinden ilham alarak hazırladığı yönlendirmelerle sizi müthiş bir yolculuğa çıkarıyor. Bu sizin yazma yolculuğunuz, elbette başkahramanı da sizsiniz. Bir kahraman olduğunuzu kabul edin ve yolda karşınıza nasıl bir engel çıkarsa çıksın, hepsini gerçek bir kahraman gibi alt edin. İster ilk kez yazıyor olun, ister daha önce birçok kitabınız yayımlanmış olsun, bu kitabın sonunda aradığı ilhama kavuşmuş, hiç olmadığı kadar disiplinli, amacına odaklı ve cesur bir kahramana dönüşeceksiniz. Unutmayın, “Maceraya yalnız başımıza atılmak zorunda değiliz, çünkü bizden önce yola çıkan kahramanlar var; labirent tüm ayrıntılarıyla biliniyor; tek yapmamız gereken kahramana yol gösteren ipi takip etmek.”

Sen de Kendi Hikayenin Kahramanısın Online Kitap Oku

Sen de Kendi Hikayenin Kahramanısın Online Kitap Oku

Alternatif

Sen de Kendi Hikayenin Kahramanısın EPUB ve Online Kitap Oku

Benzer İçerikler

Tatlı İntikam – Heather Snow – Online Kitap Oku

yakutlu

Evren Avucunda – Christophe Galfard – Online Kitap Oku

yakutlu

Sesli Kitap Arşivi İndir

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy