Roman

Seni Bulana Dek – Penelope Douglas – Online Kitap Oku

Penelope Douglas / Seni Bulana Dek / PDF / Sayfa: 464

Jared yaşadığı son olaylardan sonra oldukça hırçın saldırgan ve öfkeli bir kişiliğe bürünmüştü. Çevresinde ki herkesi kendinden uzaklaştırmış hatta bazılarının ondan nefret etmesini sağlamıştı. Bunlardan bazılarını bilerek yapmıştı. Çünkü Jared kimseye güvenmemesi gerektiğini yaşadığı son olayda çok iyi anlamıştı. Fakat o kişler arasında Tatum vardı ki onu kendinden uzaklaştırdığı için kendinden bile nefret etmeye başlamıştı.

Seni Bulana Dek Hakkında

Bu hikâye, Jared’ın hikâyesi.
Hiç, bir şeylere vurduğunuzda iyi hissettiğiniz için kendinize kızdınız mı? Ya da tüm duygulara karşı hissizleştiniz mi? Son birkaç yıl benim için böyleydi. Öfke ve hissizlik arasında gidip geldim. Bazı insanlar bunun için benden nefret ederken, bazıları korkuyorlardı. Ama o insanların hiçbiri bana zarar veremezdi, çünkü hiç kimse ya da hiçbir şey umurumda değildi.

Tatum dışında.
Ondan nefret ediyor, aynı zamanda onu çok seviyordum. Gitmesine izin verdiğim için de kendimden nefret ediyordum. Eskiden arkadaştık biz, ama ona -veya bir başkasına- güvenmemem gerektiğini öğrendim.

Ve onu incittim. Onu kendimden uzaklaştırdım.
Ona hâlâ ihtiyacım var aslında. O, gerçek beni ortaya çıkarıyor ve ben, bütün öfkemi onda toplayabiliyorum. Onun çekiciliği, dik duruşu, karşı koyuşu… onlar benim hayat kaynağım, aldığım nefes ve insan olarak bir şey hissedebildiğim son parçam.

Ama Tate gitti. Bir yıllığına Fransa’ya gitti ve geri döndüğünde farklı birisiydi artık. Şimdiyse, ondan uzak durma çabalarımın tümünü geri tepiyor.

Seni Bulana Dek Online Kitap Oku

Seni Bulana Dek Turbo Online Kitap Oku

(Paylaşan:Filiz)

Benzer İçerikler

Bana Ellerini Ver – Çiğdem Öz – Online Kitap Oku

yakutlu

Islam Dusuncesinde Tevhid ve Estetik Iliskisi

yakutlu

Bir Çift Yürek – Marlo Morgan – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy