Senin Yerinde Olsaydım – Lisa Renee Jones – Online Kitap Oku

Lisa Renee Jones / Senin Yerinde Olsaydım – Kayıp Günlükler Serisi 1 / Sayfa 336 / PDF

Senin Yerinde Olsaydım E Kitap

Sadece yazılan sözçüklerle bile Sara’nın tüylerini diken eden bu cazibeli adam kimdi. Bulduğu ve hiç tanımadığı bir kadının günlüğünde bahsettiği bu ateşli adam kim. Okul öğretmeni olan Sara bir gün bulduğu günlükte yazanları okurken, kendi oldukça tutucu aşk ve seks hayatı baştan değişir. Artık o eski mütevazi öğretmen değil, acı dolu zevkler arzulayan bir kadın olmuştu. Fakat Sara’ı bu kadar değiştirecek güce sahip sözcüklerin sahibinden ziyade ona bunu yazdıran adam kimdi?

Senin Yerinde Olsaydım Hakkında

Bu sayfalar, bir kadının yasaklı dünyasına açılan gizemli bir kapı. Kapının ardında ise sıradan birinin asla hayal edemeyeceği bir dünya saklı; acının zevkle, korkunun aşkla karıştığı bir dünya. Tutkunun önüne ne gelirse yakıp küle çevirdiği o ilkel ateşin ve aşkın en saf hali gizli bu satırlarda. Ne duyarsan duy ya da ne görürsen gör devam edebilecek, bana hazzın ve acının en büyüklerini yaşatan gizemli adamın kim olduğunu çözebilecek kadar cesur musun? Benim yerimde olsaydın, cevabın ne olurdu?

Sıradan bir lise öğretmeni olan Sara McMillan’ın cevabı evetti. Ta ki bir rastlantı sonucu okuduğu o günlükteki kayıp kadını bulmaya çalışırken, git gide hiç tanımadığı o kadına benzediğini, onun hayatını yaşamaya başladığını fark edene kadar. Rebecca’yı içine çekip yutan, parlak ışıklarla dolu sanat dünyası, Sara’ya boyun eğecek miydi? Yoksa onun da sonu bu ateşli, gizemli ama bir o kadar da tehlikeli adamın kollarında mı gelecekti?

Kimdi bu adam? Peki, ya ben kimdim? Korku, nasıl böyle baştan çıkarıcı olabilirdi?
Öğrenmeye hazır mısın?

Senin Yerinde Olsaydım Online Kitap Oku Senin Yerinde Olsaydım Alternatif Online Kitap Oku

{{ reviewsOverall }} / 5 Kullanıcılar (0 oylar)
Oylar
Ziyaretçiler ne diyor ... Puanınızı bırakın
Tarafından sipariş:

İlk yorum yazan siz olun.

User Avatar User Avatar
Verified
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Bu incelemede henüz yanıt yok.

Avatar
Daha fazla göster
Daha fazla göster
{{ pageNumber+1 }}
Puanınızı bırakın

Tarayıcınız resim yüklemeyi desteklemiyor. Lütfen modern bir tane seçin

Benzer İçerikler

Ayşe Kulin – Adı Aylin (Roman Özeti)

yakutlu

Peçete Karpuz ve Maymun – Barbara Burke Online Kitap Oku

yakutlu

Dönüş

yakutlu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy