Roman

Kendimi Sende Buldum – Lisa Renee Jones – Online Kitap Oku

Lisa Renee Jones / Kendimi Sende Buldum – Kayıp Günlükler Serisi 2 / Sayfa 376 / PDF

Kendimi Sende Buldum E Kitap

Sıradan bir öğretmenin bulduğu günlükle nasıl ateşli bir kadına dönüşünün devam hikayesi. Rebecca adın da ki kadının satırlarında kedi kadınsılığı keşfeden. Acı ile zevki harmanlayan Sara artık çok ileri gittiğini düşünse de dominant zevkler yaşadığı patronu nede acı zevkler yaşadığı ressam sevgilisinden vazgeçemez. Giderek Rebecca’ya dönüşmekten korkan kadın aslında o olmuştu bile. Fakat bunların ötesinde halen bu satırların sahibi gizemli kadın kimdi, ona ne olmuştu..

Kendimi Sende Buldum Hakkında

Hayır… Onun karanlık sırlarla ve şehvetle dolu dünyasına adım atmaya cesaret etmiş olsam da ben Rebecca değilim. Ancak bu, onu ararken kendimi de kaybettiğim gerçeğini değiştirmeyecek…

Bir yanda günlüğün karanlık sisleri ardında duran patronu Mark Campton, diğer yanda tutkulu ve yaralı ressamı Chris Merit. İki adam ve iki hayat arasında sıkışıp kalan Sarah McMillan, günlüğün gizemli sahibesi Rebecca’nın izini sürmeye devam ediyor. Fakat her adımda Rebecca’ya biraz daha yaklaşan Sarah, bu kez kendi sırlarının ağırlığı arasında kaybettiklerini de yeniden bulmak zorunda. Peki, yalnızca günahla doluymuş gibi görünen yeni dünyasında bu ne kadar mümkün?

Onunlayken başka biri olmaya çalışmıyordum. Kendimi keşfediyor ya da belki de ilk kez kendimi buluyordum. Chris Merit… Bana acının içindeki zevki vadeden bu gizemli, ateşli ressam ya geleceğim ya da geçmişimden gelen iblislerin bir parçası olacaktı.

Kendimi Sende Buldum Online Kitap Oku Kendimi Sende Buldum Online Kitap Oku

Benzer İçerikler

Batı Dusuncesinin Olusumunda Islam’ın Rolu

yakutlu

Anayurt Oteli Kitap Özeti (Yusuf Atılgan)

yakutlu

Kitap Hırsızı – Markus Zusak – PDF ve ePUB İndir

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy