Ekitap, ekitap indir
Roman

Şizofreni Yalnız Oynanmaz – Rahmi Vidinlioğlu Online Kitap Oku

Şizofreni Yalnız Oynanmaz – Rahmi Vidinlioğlu ekitap

Şizofreni Yalnız Oynanmaz kitabı hakkında bilgiler:

Rahmi Vidinlioğlu'nun Şizofreni Yalnız Oynanmaz isimli kitabı 320 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla e-kitap olarak PDF ve EPUB formatında sizlere sunuluyor.
Gittin! Seni benden, beni senden koparttılar! Kahpe bir intihara dönüş bileti kesti gişedeki Azrail! Tımarhanelere kaldırdılar beni, kollarıma kocaman serum şişelerinde gözyaşları bağladılar!
Başlamadan bitti aramızdaki her şey! Bitti! Sen, "Bitti" bile diyemedin! "Başlayan şeyler bit(t)er, ben seni sevmeye başlamadım ki" derdim!
Bitti! Her bitiş yeni bir başlangıcın fragmanıydı! Aramızda sıradağlar gibi duran aşılmaz engel "Biz arkadaşız" diye başlayan o çocukça masal değil, gözü dönmüş psikiyatristlerin yazdıkları ufacık bir kağıt parçasıydı: "Şizofrenik semptomlar" diye başlayan ve "gözlem altında tutulmalı!" emir kipiyle noktalanan!
Ey kâri! Şimdi dinleyeceğin her şey yalandır… Yalan" Yalan" Yalan" Bir yalanın utana utana gerçeğe dönüşmesi, tüm gerçeklerin arsızca yalana dönmesi ve neyin gerçek neyin yalan olduğunun artık hiçbir öneminin kalmadığı bir kaosun hikâyesidir… Kocaman, hiçbir şeyle tanımlanamayacak kadar büyük bir acının hikâyesi"
Şizofreni Yalnız Oynanmaz Online Kitap Oku Şizofreni Yalnız Oynanmaz Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Rahmi Vidinlioğlu kitaplarını gör ->

Benzer kitaplar

Morgue Sokağı Cinayeti – Edgar Allan Poe – Online Kitap Oku

yakutlu

Büyük Piramitin Sırrı – Georges Barbarin Online Kitap Oku

yakutlu

Yalnız Benim Ol – Liz Carlyle Online Kitap Oku

yakutlu

Yorum Yap