Roman

Kuşatma ve Fırtına – Leigh Bardugo Online Kitap Oku

Kuşatma ve Fırtına – Leigh Bardugo ekitap

Kuşatma ve Fırtına kitabı hakkında bilgiler:

Leigh Bardugo'nun Kuşatma ve Fırtına isimli kitabı 488 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla sizlere tanıtımını yapıyoruz.
Fantastik kurguda edebiyatı konuşturan yazarın “Kuşatma ve Fırtına” adlı romanı karanlık ve aydınlığın savaşına tanıklık etmenizi sağlayacak. Güneşin Elçisi Alina ve Karanlığın efendileri ortasında bitmek bilmeyen bir mücadele. Üstelik Alina karanlığın efendilerinden birine aşık olmuştur. Ravka’yı ne kadar fazla sevse de onunla mücadele etmek zorunda kalmıştır ve onu yenerek terk etmiştir. Şimdi işe gene onunla savaşacaktır ama bu sefer onu karanlıktan çekip çıkarmak için.
Her vakit böyle olmayacak. Özgür kaldığın günlerin rakamı arttıkça hayatın kolaylaşacak… En kuvvetli Grishalardan biri olan Güneşin Elçisi Alina Starkov, Karanlıklar Diyarı’nda yaşanan faciadan kaçıp dostu Malyen’le birlikte, arkasında bıraktığı dünyanın karmaşasından ırak kalacağını düşündüğü bambaşka topraklara doğru yola çıkar.
Ancak Kaderinden ve geçmişinden kaçmak sandığı kadar basit olmayacaktır. Karanlıklar Efendisi yenilediği gücü ve ölümcül planlarıyla yeniden karşısına çıkmaya hazırlanmaktadır. Alina’nın Karanlıklar Efendisi’ni yenmek ve terk etmek zorunda kaldığı Ravka’yı özgürlüğüne kavuşturmak adına şart olan güce ulaşması için uzun ve tehlikelerle dolu bir yolculuğa çıkması gerekecektir.Kuşatma Ve Fırtına’nın karanlık dünyasında Alina’yla beraber kaybolacak ve oradan asla dönmek istemeyeceksiniz.
“Eşsiz Ve büyüleyici tasvirlerin her sayfasında kendini hissettirdiği Kuşatma ve Fırtına’nın kendine özgü dünyası onu benzersiz kılan etkenlerden sadece biri.”
-Booklist-
“Mükemmel Bir kurgu ve aksiyonla harmanlanmış bu sürükleyici roman okurların hayal gücünü harekete geçirmekte olabildiğince başarılı.”
-The Los Angeles Times-
“Bardugo gene fantastik edebiyatın nasıl yazılması gerektiğini ispatlar nitelikte bir romana imza atmış.”
-The New York Times-
Kuşatma ve Fırtına’yı bitirdikten sonra onun daha evvel okuduğunuz hiç bir kitaba benzemediğini anlayacaksınız.”
-Publishers Weekly-
Kuşatma ve Fırtına Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Leigh Bardugo kitaplarını gör ->

Benzer İçerikler

Silüet – Andrea Cremer – Online Kitap Oku

yakutlu

Makinelerin Alacakaranlığı – John Zerzan – Online Kitap Oku

yakutlu

Çocuk Gelişimi ve Eğitimi – eKitap Arşivi – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy