Roman

Skandal Evlilik – Cathy Maxwell – Online Kitap Oku

Cathy Maxwell / Skandal Evlilik – Evlilik Serisi 2 / Sayfa 310 / PDF

Leah’da diğer tüm Londra sosyetesinin kadınları gibi zengin, yakışıklı bir adam bulup nikahına almak isteyenlerden. Bir süre önce karıştığı skandal bunu maalesef imkansız kılmakta, ismi skandala karışmış bir kadını hiç bir soylu ailesine kabul etmeyeceğini bilmektedir. Bunun üzerine bulunduğu şehri terk eder. Fakat ismi uzaklardan bile duyulmuş olan bu kadın evliliğe dair umutlarını tam kaybederken karşısına çıkan umursamaz bir adam onla evlenmek isteyince şaşkına döner. Skandal Evlilik çok geçmeden gerçekleşir.

Skandal Evlilik Hakkında

Aşk, skandallara göğüs gerebilir mi?

Leah Carrollton mükemmel erkekle tanışıp evlenmeyi hayal etmektedir. Ama skandallarla dolu bir ilişki yaşayıp terk edilince dedikodularla yüzleşmek yerine, dönmemek üzere Londra’yı terk eder. Ancak hiç ummadığı bir anda hayatına Huxhold Vikontu Devon Marshal girer ve ona kaybettiği şeyleri geri alma fırsatı verir.

Devon, hayatını kuralları çiğneyerek geçirmiştir ve Leah ile oğluna soyadını vermek bile geleneklere karşı gelmesi için başlı başına bir fırsattır. Ama Devon, diğer kadınların aksine Leah’nın kendisini büyülediğini ve evliliğin sunduğu mutluluğa özlem duymasına yol açtığını fark eder. Peki skandal yaratmış bir evlilik, onları sonsuza dek mutlu edecek bir ilişkiye dönüşebilecek midir?

“Kahkaha ve gözyaşı konusunda kimse Cathy Maxwell’le yarışamaz!”
-Jill Barnett-

Skandal Evlilik Online Kitap Oku Alternatif Skandal Evlilik PDF alternatif İndir

Benzer İçerikler

Pür Serisi – Julianna Baggott – Online Kitap Oku

yakutlu

Agatha Christie – Acı Kahve (Roman Özeti)

yakutlu

Hizmetçi – Selda – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy