OKUYUCU PUANLARI
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Mina Hepsen / Tarihi Vampirler Serisi / PDF / 3 eKitap

Tarihi Vampirler Serisi – Mina Hepsen

Tarihi Vampirler Serisi – Mina Hepsen

Seri Sıralaması

Tarihi Vampirler Serisi – Mina Hepsen

1. Kan Kırmızısı Ayın Altında
2. Eflatun Şafağın Kokusu
3. Fırtınadan Sonra

Tarihi Vampirler Serisi – Mina Hepsen

Bundan yaklaşık 200 yıl önce geçen zamanda, bir çok üst düzey vampir yaşamaktaydı. Yalnız işlerini temiz yaptıkları için kimse onları fark etmezdi. Bu sırada zengin bir ailenin kızı olan Angelica babasının gemilerinin hepsinin esrarengiz bir şekilde dibe gömülmesi sonucu artık çulsuz kalmıştır. Agelica’nın bir yeteneği varır bu yeteneği kullanarak zengin bir koca kovalamak adına büyük sosyete davetlerini kaçırmaz. Yine böyle bir gün Bir prens olan Alexander’ı hemen yeteneği sayesinde fark eder. Üstelik adamda onun yeteneğini fark etmiştir.. Tarihi vampirler serisi ilk kitabı bu şekilde başlamakta ve giderek derin bir fantastik dünyanın kapılarını aralayarak okuyucuları kendine çekmektedir.

Tarihi Vampirler Serisi Hakkında

1870 Yıllarda İngiltere’de geçiyor öykü..Başkalarının düşüncülerini okuma yeteneğine sahip olan Angelica Shelton Belanov kendine acil tarafından zengin bir koca bulmak durumundadır. Çünkü tüm varlıkları 3 geminin de denizde kaybolması ile sıfırı tüketmiştir.. Kalp hastası olan ağabeyinin haberi olmadan bu işi halletmek zorundadır..
İşte bu koca bulmak için gittiği davetlerin birinde Rus Prensi Alexander Kouakin ile sıra dışı bir şekilde tanışır. Alexander aynı zamanda vampir ve vampirlerin lideridir.. Birbirlerinden ilk gördükleri anda etkilenmişlerdir. Alexander Angelica’nın zihin okuma yeteneğini fark edince onu ilk önce kendisi gibi vampir zannetse de. Gerçeği sonradan anlar. Kendisi Londra’ya vampirleri öldüren katil Sergiyef isimli vampiri yakalamak için gelir. Bu vampir sadece kadınları öldürmektedir.

1. Kan Kırmızısı Ayın Altında Online Kitap Oku

2. Eflatun Şafağın Kokusu Online Kitap Oku

3. Fırtınadan Sonra Online Kitap Oku

Tarihi Vampirler Serisi Turbo Tek Link İndir