Roman

Tesadüfler Adası – Rachel Gibson – Online Kitap Oku

Rachel Gibson / Tesadüfler Adası / PDF / Sayfa: 306

Lola ülkenin tanınan süper modellerindendir. Bir çok kadın onu kıskanır, bir çok erkek onu arzular. Fakat son ayrılığında Sam adlı erkek arkadaşı onun uygunsuz fotoğraflarını basına sızdırınca adeta tüm kanallar onu konuşmaya başlar. Bunun zerine gözlerden uzak bir adaya giderek bu durum bir nebze unutulmasını umut eden Lola burada kendiyle baş başa kalır. Yaşadığı olayın stresiyle birazda alkol alan kadın o gece bir teknede uyuya kalır. Sabah gözlerini açtığında koca denizin ortasında yabancı bir adam vardır. Bu tekneyi süren adamda kadını görünce şaşırır çünkü o adam bir kaçaktır ve arkasında ki adamlardan kaçmaktadır.

Tesadüfler Adası Hakkında

Eski bir süper modelin özel fotoğrafları, ayrıldığı nişanlısı tarafından internette paylaşılırsa ne olur?

Tabii ki o fotoğraflar ışık hızıyla yayılır.

Lola Caryle, ayrıldığı nişanlısı Sam’in, intikam için böyle bir şey yaptığını öğrendiği gün sadece kaçmak ister. Kendini, çok fazla insanla karşılaşmak zorunda kalmayacağı bir adaya atar. Adada katıldığı minik bir turda, teknede uyuyakalır. Uyandığında ise tekne kıyıda değil, okyanusun ortasındadır; üstelik dümende hiç tanımadığı bir adam vardır.

Dümendeki adam, yani Max Zamora da, kaçırdığı teknenin içinde bir kadın olduğunu, Lola uyanınca fark eder. Onu takip eden çeteden kaçmaya çalışan ve hükümet adına gizli işler yapan Max için bu durum hiç iyi olmamıştır. Lola’dan, yani yıllarca dergilerden ve afişlerden görüp hayran kaldığı bir süper modelden kurtulmak zorundadır.

Tesadüfler Adası Online Kitap Oku

Tesadüfler Adası Turbo Online Kitap Oku

Benzer İçerikler

Reyc – Asi Çakıltaşı – Binnur Şafak Nigiz – Online Kitap Oku

yakutlu

Korkunç Bir Gece – Anton Pavloviç Çehov – Online Kitap Oku

yakutlu

Ejderha Mızrağı Destanı Serisi – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy