Roman

The 100 Serisi – Kass Morgan – Online Kitap Oku

Kass Morgan / The 100 Serisi / PDF / 4 eKitap

Onlar Yalancı, Onlar Hırsız, Onlar Asi, Onlar Kahraman Onlar İnsanlığın Kaderini Belirleyecek 100 Genç…

Oldukça uzak bir gelecekte insanlar bir birleriyle savaşı sonucu dünya yok olma eşiğine gelmiştir. Son kalan bilim adamları geliştirdiği devasa bir uzay gemisinde yaşam alanı oluşturarak uzayın derinliklerine gitmiş ve 300 yıl orada yaşamışlardır. Bu sürede dünya tamamen yaşanılamaz bir çöle dönüşmüştür. Ayrıca geçen bu 3 asır sonunda kaynaklar yetersiz gelmiştir Bu sebepten dolayı en küçük suçu bile bahane ederek insanlar idam edilmektedir. Hatta daha çocuk olan suçlular bile 18 yaşında idam edilmek üzere hapse atılır. Bu son idam sırasında dünyadan yaşanılabilir sinyali alan yöneticiler, idam mahkumu çocukları dünyaya göndererek onlara bir şans verirler. Ama işler Dünyaya ayak bastıkları an çığırından çıkacaktır.

The 100 Hakkında

Yaşanan nükleer felaket dünyanın sonunu getirmiş, bu büyük felaketten sağ kurtulan insanlar 300 yıl boyunca Dünya’nın yörüngesindeki bir uzay gemisinde varlıklarını sürdürmüştür. Tükenmeye yüz tutan kaynaklarla koloniyi ayakta tutmaya çalışan yöneticiler, nüfusu kontrol altında tutmak için en sert tedbirleri almakta, hafif suçlar için bile idam cezası uygulanmaktadır. Öyle ki çocuk suçlular on sekiz yaşına geldiklerinde idam edilmektedir. Ama ölümlerini bekleyen bu gençlerin artık çok önemli bir görevi vardır. Gözden çıkarılmış genç suçlulardan oluşan 100 kişilik bir ekip, geçen zaman içinde yerleşime hazır hale gelip gelmediğini test etmek için Dünya’ya gönderilecektir. Koloninin geleceği, onların elindedir. 100 ekibi farklılıklarını, geçmiş hesaplaşmalarını bir kenara bırakıp birleşmeli ve bilinmezlerle dolu Dünya’da hayatta kalmaya çalışmalıdır. Ama ihanetler, sırlar, henüz bitmemiş ve yeni başlayan aşklar gün yüzüne çıktıkça bir arada kalmaları gittikçe zorlaşacaktır.

The 100 Online Kitap Oku

The 100 – 21. Gün Online Kitap Oku

The 100 – Eve Dönüş Online Kitap Oku

The 100 – İsyan Online Kitap Oku (Henüz mevcut değil)

The 100 Serisi Tek Link Turbo Online Kitap Oku

Benzer İçerikler

Yükseliş – Julie Plec Online Kitap Oku

yakutlu

Azil – Hakan Günday Online Kitap Oku

yakutlu

Sus – Sara Becker – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy