Roman

Vazgeçebilmek – Guy Finley – Online Kitap Oku

Guy Finley / Vazgeçebilmek / PDF / Sayfa: 308

İnsanların mutlu olamamalarının en büyük sebebi Guy’a göre vazgeçememek. Hayatımızda bizi utandıran, kıran, kin ve öfke gibi duygulara sebep olan bir çok bağımlılıklarımız vardır. Bu durum hayat kalitemizi yerlere gömdüğü gibi ayrıca geleceğimizi ve alacağımız kararları da kötü etkiler. Bu zincirleme etki bizi mutluluktan alı koyar. ee o zaman ne bizlere zarar veren şeylere halen ısrarla tutkuyla bağlanırız? İşte bunun cevabını veren gerçek hayat hikayelerinden örnekler sunan, etkili sorular çerçevesinde bizi bu durumdan kurtarabilecek son dönemlerin en çok satan kişisel gelişim kitabi sizlerle.

Vazgeçebilmek Hakkında

Değişmeye hazırsanız, işte cevabınız! Gelmiş geçmiş en çok satan kişisel gelişim kitaplarından biri olan Vazgeçebilmek mutluluğa giden yolda yanınızda bulundurabileceğiniz en güvenilir kılavuz. Sizi mutluluktan alıkoyanlar neler bir düşünün. Ve hepsinden vazgeçin gitsin. Söylemesi kolay ama yapması değil, öyle mi? Guy Finley bu kitapta adım adım mutluluk ile aramızda dikilip duran o duvarı nasıl yıkacağımızı, vazgeçmemiz gerekenleri nasıl bırakacağımızı ve nasıl özgürleşeceğimizi anlatıyor. Vazgeçebilmek’i okurken öfke, kin, kaygı, suçluluk duygusu ve daha pek çok olumsuz düşünceden arındığınızı fark edecek ve her sorunun cevabının yine sizin içinizde olduğunu göreceksiniz. Gerçek yaşam öyküleri, içten diyaloglar ve zihni çalıştıran sorular zaten içinizde barındırdığınız gücü ve duygusal özgürlüğü size geri verecek.

Vazgeçebilmek Online Kitap Oku

Vazgeçebilmek Turbo Online Kitap Oku

Benzer İçerikler

Parafili – Jane Casey – Online Kitap Oku

yakutlu

Daha Ne Olsun – Kurt Vonnegut – Online Kitap Oku

yakutlu

Deliliğe Övgü – Desiderius Erasmus Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy