Ekitap, ekitap indir
Roman

Yaban Ailesi – Matt Whyman – Online Kitap Oku

Matt Whyman / Yaban Ailesi / PDF / Sayfa: 260

Sizi Akşam ‘Yemeye’ Bekliyor…

Sıra dışı konusuyla kanınızı donduracak ama aynı zamanda vahi bir ailenin yaşamını sanki olağan bir şeymiş gibi yansıtmasıyla mizahla yumuşatacak nadir eserlerden birisi ” Yaban Ailesi” Bu aile sıradan hatta gayet normal görüşleri olan, tüm bireylerin, ev iş, okul ve çalışma gibi sorumlulukları olan diğer ailelerden hiç bir farkı yok. Fakat bu aile biraz farklı hatta tuhaf. Bir gün Yaban ailesi tarafından yemeğe davet edildiğinizde menüyü merak etmenize gerek yok mesela, çünkü yemeğin ana menüsünde siz olma ihtimaliniz kaçınılmaz..

Yaban Ailesi Hakkında

Onların komşunuz olmasını istemezsiniz! Sasha bir an cevap vermedi. Annesiyle babasının az sonra söyleyeceği şeyden hiç hoşlanmayacaklarını biliyordu.

“Ne kadar erken öğrenirseniz o kadar iyi,” dedi.
“Jack… bizim gibi değil.”
“Nasıl yani?” diye sordu Titus.
Sasha kafasını kaldırıp tek tek yüzlerine baktı.
“O… vejetaryen.”

Bir an, Titus da, Angelica da donup kaldı. Sasha birkaç saniyedir tuttuğu nefesini bıraktı. Ve sonra en iyisinin, sofrayı bir an önce terk etmek olduğuna karar verdi…

Yaban Ailesi ile tanışın. Dış görünüşlerine bakıp aldanmayın. Onlar bildiğiniz ailelerden değil. Eğer sizi yemeğe davet ederlerse bir kez daha düşünün. Menüdeki ana yemek siz olabilirsiniz!

Yaban Ailesi Yorumlar

“Whyman, harika gençlik romanları yazıyor. Hiç çekinmeden en zorlu konuları ele alıyor ve sizi müthiş bir yolculuğa çıkarıyor.”
-Birmingham Post-

“Güçlü ve orijinal bir yorum.”
-Publishing News-

Yaban Ailesi Online Kitap Oku

Yaban Ailesi Turbo PDF İndir

Benzer kitaplar

İnanna – Murat Tuncel – Online Kitap Oku

yakutlu

Kaplan! Kaplan! – Alfred Bester Online Kitap Oku

yakutlu

Egoist Beyin ve Kilo – Zaza Yurtsever – Online Kitap Oku

yakutlu

Yorum Yap