Roman

Yalnızlar Adası – Lise Kleypas – Online Kitap Oku

Lise Kleypas / Yalnızlar Adası / PDF / Sayfa: 181

Holly’nin hayatta tek varlığı olan annesi o henüz 6 yaşındayken hayatını kaybetti. Bu travmanın üzerine Holly bir daha hiç konuşmadı. Bunun üzerine annesinin yakın bir tanıdığı bu kıza sahip çıkma gereği duysa da zaten sorunlu hayatına birde konuşamayan küçük bir kız ağır geleceğinin farkındaydı. Fakat tam tersine bu küçük kız adeta sihirli gibi bu kadının hayatına girer girmez bir çok güzellik getirmişti. Özelikle Nolan’ın en umutsuz olduğu aşk konusunda bir gün oyuncakçı dükkanına gelen müşterisi artık hayatının merkezine yerleşecekti.

Yalnızlar Adası Hakkında

“Umutlar, deneyimler karşısında galip gelsin…”

Altı yaşındaki Holly yağmurlu bir akşam, aile olarak bildiği tek kişi olan annesi Victoria’yı kaybettikten sonra konuşmaz olmuştu.

Mark Nolan’ın hayatında ihtiyaç duyduğu son şey ise altı yaşındaki bir kız çocuğuydu. Ancak o da kaybettiği kardeşinin bu sessiz çocuğunun hayatını güzelleştirmek için her şeyi yapabileceğini fark edecekti.

Kız kardeşinin ona son tavsiyeleri açıktı. “Her şeye onu sevmekle başla. Gerisinin geleceğinden eminim.”

Maggie Conroy ise bir senelik eşini kaybettikten sonra, tekrar âşık olmaktan korkuyordu. Yine de hayal gücünün sihrine inanıyordu. İşlettiği oyuncakçı dükkânında Holly Nolan’la tanıştığında, bu küçük kızın sihre ihtiyacı olduğunu o da anlayacaktı.

Yorumlar

“Tatlı, romantik ve eşsiz… Tatil için ideal.”
-Publishers Weekly

“Baştan sona büyüleyici.”
– Library Journal

Paylaşan: “ESRA”

Yalnızlar Adası Online Kitap Oku

Yalnızlar Adası .

Benzer İçerikler

Safkan – Jennifer L. Armentrout Online Kitap Oku

yakutlu

Aşk Büyüsü – Tuba Atıcı Coşar – Online Kitap Oku

yakutlu

Her Güne Bir Öpücük – Rachel Gibson – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy