Roman

Tehlikeli Güzellik – Sophia Nash – Online Kitap Oku

Tehlikeli Güzellik / Sophia Nash / PDF / Sayfa: 440

Rosamunde daha gençken hayatı şehvet ve macera peşinden koşmaktan öteye gitmemişti. Bu durumun bedelini çok ağır ödeyen kadın artık durulmuştu. Fakat beş parasız ve çaresiz kaldığı için bir tür harem olan Dullar kulübün de yaşamaya başlamıştı. Artık hayatının böyle geçeceğini düşünen Rosamunde ta ki o gece Aubyn adında bir dükle karşılaşana kadar. Bu adam geceleri adeta bir şehvet canavarı gündüzleri ise buz gibi bir adamdı.

Tehlikeli Güzellik Hakkında

“Aşk (isim): Evlilik yoluyla yahut hastalığın sebeplerini hastadan uzaklaştırarak tedavi edilebilen geçici bir delilik.”

-Şeytanın Sözlüğü, Ambrose Bierce

Rosamunde Baird her şeyini kaybetmişti. Bir süre zengin, dul bir düşesin gizli Dullar Kulübü’nde kalmaktan başka seçeneği yoktu. Sessiz sakin bir hayat sürmeye kararlı Rosamunde, yıllar önce felaketine sebep olan iki şeye, macera ve şehvete bir daha kapılmamaya yemin etmişti. Ta ki Helston Dükü Luc St. Aubyn, Rosamunde’un en gizli arzularını yeniden alevlendirene dek.

Ateşin ve Buzun Efendisi Luc St. Aubyn, geceler boyunca süren şehveti ve ertesi sabahlardaki buz gibi tavırlarıyla lakabını fazlasıyla hak ediyordu. Herkesi kötü biri olduğuna inandırmaya çalışan bu yürekli savaş kahramanının Dullar Kulübü’yle ne işi vardı ve yazdığı şeytan sözlüğünü neden herkesten saklıyordu? Erdemli bir melek onu gafil avladığında, sakladığı ne varsa ortaya dökülecekti. Ve bu, onları ya felakete sürükleyecek ya da kurtaracaktı.

Paylaşan: “DENİZ”

Tehlikeli Güzellik Online Kitap Oku

Tehlikeli Güzellik .

Benzer İçerikler

Işığın Yolu – Nilüfer Devecigil – Online Kitap Oku

yakutlu

En Karanlık Zevk – Gena Showalter Online Kitap Oku

yakutlu

2018 YKS – Tercih Kılavuzu ve Taban Puanları İndir

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy