OKUYUCU PUANLARI
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Yoksa Hala Bekar Mısın? – Rachel Gibson ekitap

Yoksa Hala Bekar Mısın? kitabı hakkında bilgiler:

Rachel Gibson'in Yoksa Hala Bekar Mısın? isimli kitabı 344 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla e-kitap olarak PDF ve EPUB formatında sizlere sunuluyor.
Aslında büyük şehirlerde oldukça normal bir yaşam biçimidir orta yaşlara hatta ileri yaşlara kadar bekar takılmak. Ama iş küçük kasabalara gelince işler oldukça karışır. Mesela Sadie Hallowell de bir kasabada doğmuş fakat hayatını şehirde geçirmiş bir kadındır. Kuzenin düğünü için doğduğu küçük kasaba Lovett’e geldiğinde bu küçük dedi kodu kazanı kaynamaya başlayacaktır. Yalnız kasabalıların bilmediği şey ise henüz Sadie için bu bir başlangıçtır onda daha çok fazla malzeme vardır dedikodu için.
Sadece 10.000 Kişinin yaşadığı Lovett kasabasında, düğün büyük bir olaydır. Büyük şehirlerden düğüne gelen uzaktaki akrabalar ise dedikodu malzemesi olmaktan kaçamazlar.
Sadie Hallowell, kendisinden küçük kuzeninin düğünü için yıllar sonra doğduğu kasabayı ziyaret eder. Kasabadakiler için klasik bir fiskos malzemesi olacakken işler değişir; çünkü Sadie otuz üç yaşındadır ve hâlâ BEKÂRDIR. Bu, kasabalılar için dedikodu değil, çok fazla dedikodu demektir.
Ancak Bilmedikleri bir şey vardır. Sadie, işleri Lovett sakinlerinin bile yetişemeyeceği bir hızda karıştırmaya yetecek potansiyele sahiptir.
Yoksa Hala Bekar Mısın? Online Kitap Oku Yoksa Hala Bekar Mısın? Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Rachel Gibson kitaplarını gör ->