Zorla Güzellik Olmaz – Müjde Aklanoğlu Online Kitap Oku

Zorla Güzellik Olmaz – Müjde Aklanoğlu ekitap

Zorla Güzellik Olmaz kitabı hakkında bilgiler:

Müjde Aklanoğlu'nun Zorla Güzellik Olmaz isimli kitabı 549 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla sizlere tanıtımını yapıyoruz.
Zilan’ın gözleri kocasının gülen yüzünde öylece takılı kalmış bakarken, onun bu halini fazla özlemiş keyfini çıkarmaya çalışıyordu.
“Acaba Sarılsam kaçar mıydı? Ya da öpse dudaklarını, dudaklarına görmek dahi içindeki bir şeyleri kıpırdatmaya başlamıştı. Bilinçsizce dudaklarını yaladı. Kızar mıydı öpse, fazla özlemişti onu, fazla fazla… Oda özledi mi acaba, benim onu özlediğim kadar? Şimdi sıkıca sarılsam, başımı göğsüne yaslayıp hiç kıpırdamasam, buna müsaade verir mi? Oda sarar mıydı beni eskisi gibi sinesine.”
Doğan Gülmeyi bırakmış, oda karısını izliyordu. Dudaklarını yaladığını görünce, gerçek dünyaya dönmüştü kolunu omzundan çekti. Yanından hızla kalktı yüzüne dahi bakmadan” Ben çalışma odasındayım” arkasına dahi bakmada salondan çıkıp gitti.
Zilan’ın Suratı düştü, içi gene tıpkı kasvetli haline döndü. Yağmurda çıkan gök kuşağı gibi bir çıkıp, bir kaybolmuştu. Huzur şimdi küçükken sütannesinin anlattığı gibi gök kuşağının altında mıydı? O vakit hiç mesut huzurlu olamazdı ki, gök kuşakları yağmurun peşinden çıkıp göz kırpar, ilk vuran güneş ışığıyla da kaybolurdu.
Zorla Güzellik Olmaz Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Müjde Aklanoğlu kitaplarını gör ->

{{ reviewsOverall }} / 5 Kullanıcılar (0 oylar)
Oylar
Ziyaretçiler ne diyor ... Puanınızı bırakın
Tarafından sipariş:

İlk yorum yazan siz olun.

User Avatar User Avatar
Verified
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Bu incelemede henüz yanıt yok.

Avatar
Daha fazla göster
Daha fazla göster
{{ pageNumber+1 }}
Puanınızı bırakın

Tarayıcınız resim yüklemeyi desteklemiyor. Lütfen modern bir tane seçin

Benzer İçerikler

Aşk Bir Ayrılık Ötede – Sandra Brown – Online Kitap Oku

yakutlu

Parafili – Jane Casey – Online Kitap Oku

yakutlu

Maya – Leyla ipekçi – Online Kitap Oku

yakutlu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy